Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen, cserélem, én NGK CR9EIXet vettem bele 3400 /db áron.... ha kell tudok segiteni
Eredetileg 98-00 Suzuki Bandit 1200-as kipufogódob lenne!
Szerintetek ez jó lenne a 6-osomra?Az eladó srác elmondásai alapján 3x83-84mm a csavartávolság az enyémnek pedig 3x85mm?
Hú ez jó kérdés nézegetm a kereskedéseket meg ilyesmi több helyen is néztem de az alap gyárinak megfelelő gyertya úgy 2300 és 2500 forint körül mozog,ngk de van belőle iridiumos az valami 4300ft darabja.nézegettem pl kecskeméten,de lehet az lessz hogy kisújszálláson a szerelőmmel szereztetem be.Neked is kéne gyertya?
Csőő Pityu! gyertyát merről szerzed be?
okok
Fel vagy véve.
Hát igen elég rég nem írkáltam már itt.Kicsit inségesebb időket élek.Szóval a feodo kormol mert most nézegettem aránylag elég olcsó,de lehet hogy jobban járnék mondjuk nissinivel vagy valamelyik mással?A gyári betétek párját mondták nekem 14500 forintra ,csak az ár azért nem mindegy mert még vennem kell légszűrőt meg gyertyákat is aztán max egy 50Eft-be be kéne szorítani a költségeket.
KAKASD akart-volt lenni
nézd csak meg jobban
ahha... ricsivel beszéltél már? vagy a kaksadiakkal? utóbbi drága de ott jobban van, ricsi viszont jó! ha kell adok telszámot...
Pityubaby, mondom a tutit.
Ferodo az jó, csak kormol.
Ára nagyon változó.
Ha spórolsz, hátsót ne vegyél! Minek az?
Csak vészfékezéskor kell. Meg, hogy ne gurulj el a lámpánál.
Van itt egy srác, aki a busába 800-ért veszi a betétek darabját egy fékfelújító csávótól.
Rákérdezek erre a dologra, de nem megy sokat az a betét.
Csak benézett Pityu.
Hellósztok egy kis segítség kéne,sajna nem vagyok annyira eleresztve lóvéval de venni akarok előre meg hátra fékbetétet,és azt nézegetem hogy a ferrodó kicsit olcsóbb mint a többi.Érdemes ferrodót venni és vajon mennyiből jönne ki előre két pár meg hátúlra egy pár: a mocim kawasaki zx636r 2003
Nem kaptam ám e-mailt msn címekkel. Hogy lehet ez?
Bocs,kimaradt 2004.11-hó. Zx 636.
Ha ingyen nem is de az akciós polcon van
bobyjuing--- évjárat?
Kösz jaah hát akkor azt már majdnem a tescoban is ingyen adják
Helló mindenki!
Nem tud valaki bontott kawa Zx-6r,Zx-636-ost véletlenül?
Nekem a borulás,bukás érzélelő kellene a motoromba...
Ha valaki tud ilyet és jelezné azt megköszönném és persze megvásárolnám!
Előre is köszi.
Köszi, de ez csak másod diploma nem túl komoly

Neked viszont egy kalappal a vizsgákhoz
grat .....
na ez is igaz
Én 5 iken letettem a lantot már csak jegybeírások vannak hátra
lesz ott móka kacagás ha tanulok, ha nem