Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kész vagyok itt mindenki törpe?
mert nem érek le telitalpal.
Miért akarod ültetni?
motor ültetés?
joe szerinted?
szeva!
szerinted ültethetem nyugodtan?
Trixykével mi van?
Meg volt már?
Ne írj ilyeneket mert meglátja!
Tudod Te mi lesz velem?

repsol 4t racing van most. nekem nem tűnt fel ilyen,viszont zajos volt a blokk!
te amúgy miért beszélünk egyszerre két topikba?
Nálad mi az amit nem az asszony dönt el?

Folyton kiírod, hogy ez azért, mert ő így, mert ő úgy, a végén még mindenki barátnője fellázad.
nekem ragasztotta a váltót.most Agip van benne.majd meglátom.bontó telszám miért kéne?hát neked
kisebb méretekben elképzelhető a 80ezres ár is
Ja még járatod a blokk mosóval addig alaktomosan nemfog kijönni,mert nem oldódikle majd csak később
amikor már késő
Semmiféle belső! motor blokk tisztító NEM KELL!
Miután meg járattad ki öblítetted,fel töltötted újj olajjal utána a lerakódott régi olaj maradványok (lekoxolódott
darabkák felszabadulnak a blokkban.
Nagyon hamar eltömődik az olajszűrő,természetesen a szivattyún is van szűrő.
Egy határozottab tempónál mire jelezne az olajnyomás visszajelző lámpa már lehet késő lessz
én úgy emlékeztem 80ról indult. de lehet
szép színe van a vasnak!
100-110ezertől kezdődnek majd kb a ruhák mint minden évben
de ha ruhát akarsz venni célszerű az első napon kimenni, mert nem sok méret marad a többi napokra
szerinted KB. mibe fog kerülni az egyrészes arlen ness ruci? olcsóbb lesz mint most a neten?
Most németben 239-299Euro
Na hát ez az!Itt a lényeg!
BOS dobokról van valakinek valami véleménye?
Az biztos amit néztem Bolt-on csatlakozású csak fel kell csavarozni!
Figy nem fogunk összeveszni én, hogy tutira menjek a témában, mikor irtad h nem lesznek kint, felhivtam Balázst, és mondta h KINT lesznek.... ő meg csak képben van, hogy mi a téma ....
Nem tudom mi lehet a baj de k..vára idegesítt. Én is úgy ülök a mocin,hogy picit a seggemet félre rakom az ülésen és így leér a bal lábam 172cm vagyok én is. Szar picinek lenni
Én vagyok a legkisebb, én 167cm vagyok
Nekem is hasonló a bajom. Nekem meg olyan, hogy 4E-ig alszik, aztán meg olyan mintha power szelep nyitna benne, megugrik mint barom. Szerelő azt mondta, lehet valami kosz került karbiba a benzinből. Márciusban visszaviszem hozzá és kitakaritja. Remélem hogy csak annyi a baja