Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tessék itt egy "vadállat".

2000-es zx-6r 34 le
Svájcban divat ilyen marhaságokat csinálni, hogy lefojtják a motort rollerré. Az egyik kinti haverom most vetette ki a fojtást a hornetjéből. De mivel Svájc nem EU ezért nem tudom mit lehet behozni még onnan.
Veddmeg Perecét az még 20kW sincs
Hát szerintem sehol. De ha egy ilyennel megállít a rendőr szerintem ő is kiröhögne vele. Aztán elvenné a forgalmidat. 96 kW helyett 25...
Hali! Írtam levelet az adatlapodon lévő elérhetőségedre.
lenne kérdésem srácook. Tud valaki valamit, hogy hol találok 25kW-os zx6r-t? légyszi segítsetek... :$ akármilyen oldalt, vagy bármit... :$
helló, nem tudom, hogy aktív vagy-e még ebben a fórumban, de szeretném kérdezni, hogy interneten találtad a motort, amit behoztál? vagy honnan hoztad a motor németországon belül?
Helo!
Esetleg bontott fejidomot is tudnál 1996 zx6r-hez? Szín mindegy mert festve lesz csak ne legyen törött repedt. Ha igen árban mit kóstálna?
Van olyan emelő is ami villanyaknál emel fel de amit kipara írt az sem rossz ötlet csak le ne szakadjon valami ,mert akkor cumi
Szia!

Tudok Segiteni! Adatlapomon elérsz!
az Ő kedvéért azonnalleismondokróla ha kőőő
megvan igen :)
fel kell kötni :) mi úgy csináltuk ...
Srácok hogy tudom kivenni az első telokat a ninjámból? Milyen emelő kell hozzá? Én csak olyanokat találtam ami a telora ül fel..
Hello mindenkinek .

Vki meg tudja mondani ,hogy az alabbi videon 0:19 -nel miert ilyen a hangja a szabalyzasnak ?

http://youtu.be/pu0eB33ahgE
eladó newfren fékbetát 04-05-ös zx10-hez, ára 18000 HUF, azt hiszem zx6-hz is jó..
érd.: 20/339-0452
ez a legegyszerűbb jah...asszonyét is meg enyémet is otthon javítottam elég egyszerű módszerrel...de azóta is tart..sőt

hallode...megvan még az a popsidom 3ezeré?
utángyártott idomokat úgy kell felfaragni :)
Szerintem meg inkább vidd el műanyagoshoz aki pár ezerből megcsinálja az idomokat utána meg elviszed fényezőhöz. 80e-ből már telibe fújják az egészet és le is matricázzák.
ezek simán javíthatóak amúgy meg ha mindenképp venni akarsz inkább bontóból mint ebayről mer ugye egy hogy minőségresemazigazi kettőmeghogy kbleszopod magad mire helyére kerül és assebiztos h úgy áll ahogykkee...azmegsosejó
szóval...bontó
Sziasztok!

kb. 3 hete csúsztam a géppel és némi idom + generátor fedél problémám keletkezett!
Az idomokat ha megcsináltatom(persze ha meg lehet) akkor festés + matrica ez két tételnél számottevő mert a fejidom is repedt! Na most, műhelyem és vagy erre alkalmas eszközeim nincsenek, ezért marad szakember.
Nézelődtem is e-bayen idomokat illetően de tapasztalatom nincs ezek minősége felől.
Ha tudtok segíteni vagy van valakinek elfekvőben idom, vagy generátor fedél vagy merre keresgéljek azt megköszönném!
Uhh egy kicsit hosszú lett
Nagyon szépen köszi, a segítséget. Rajta leszek az ügyön...
Írjál zolibojnak itt a fórumról, de úgy is válaszol mindjárt mert olvassa, és kérdezd ki hogy mennyiért csinálták neki a teljes matricázást, valószínű nem túl olcsó de a tank kérdés is meg van oldva így és a gyári festés is megmarad az idomokon a matrica alatt.
van egy faridomom hiányzik belőle egy pici darab de sztem javítható :) 3 ezer + posta és a tied :)
Tudok segiteni Adatlap