Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Látod tomi ott lett volna ahelyed.
Tavaszra majd készlessz veled együtt. amúgy jó mehettél. .
Grat Crazy.
...és más vártuk az élménybeszámolót
De hülye vagy biztos rendben lesz minden

Viszont ha nem akkor van egy fafaragó ismerősöm olyan lábat csinál,hogy megválaszthatod a hét melyik és hány napján viszkedjen a lábad , , .
De jóó képek hihihi
Most jövök rá megvan miért vágytál te páwertépes motorra, csak így tudtál bátran menni
Figyu arra gondoltam MMM topikba felteszek rólad pár jól sikerült képet, szerintem simán sikert aratnál ott is na, jó 5let miccósz hozzá?
Én meg ma mentem egy kisebb körtmég a műtét előtt. Ki tudja hogyalakulnak a dolgok a műtőasztalon
Gratula de hogy a fenébe tudtál arra a magas dobogóra fellépni az apró kerekeiddel?
há megnyertük a versenyt a 23.helyről
egy kis beszámoló a másik fórumról,hogy érthetőbb legyen....:
Sloring idényzáró 2012.10.19.
80 ájróért teljesen jó mókát és időjárást kaptunk erre a napra,mindössze egy-két hibával volt tartkítva a nap,tételesen:egy olyan motorral,amiből 1 métereként 3köbméter füst jön ki ,miért kell eljutni a 3.dobbantótól boxutcáig?....és a sárga zászlónál miért is kell 35-re fékezni és mozizni-no ugy látszik ez sztrapacskazabálóéknál így divat.És mégvalami:első gumi csere szereléssel 17 euro:) -persze ezt nem én fizettem mert olyan csóró vagyok,hogy most pénzre gyűjtök.Ennek ellenére volt fain Brájengumink és végre Zsír:) új fékbetét is.Tudom ,hogy Svédék máshogyan tuningolnak,de mi a pávertéptől gyorsulunk jó fékbetéttel párosítva és nem tudok angolul sem délelőtt sem délután!:) és jobban jártál volna a beveszel az Endurance-ba,mert az Enterprise-od csak ugy kapta a másodperceket:)
Ketten lovagultuk széjjel az öreg csótányt és életem első olyan pályázásán vettem részt,amikor para nélkül mentem semennyire nem fáradtam el és a 2.dobbantót már elmertem kicsit repülni 5.ben.Mondjuk a váltót meg kellett fodítsam társam kérésére ,én pedig az életben nem mentem fordított váltóval,na jó Kaszáséval 5 kört,de az legalább KIT-es,szóval olyan gyönyörüen dugtam a célrarába 4. helyett a 2.-at ,hogy JoeBlack-em anyukámba kívánt ,jó mélyre.
R2 Dani bemutatott egy mosdószappanhabos kerékcserét-csávó nagyon vágja a témát,és igen gyorsan gyorsul-bár azt a gyári áttételt ki kéne dobni a picsába szerintem...
Szakmai tanácsadónk..ja nem ..:) szóval Chrobák Jani is megérkezett és pontosan elmagyarázta-a kurva kormánygátló miatt- hogyan kell a már törött idomokat szakszerűen összepávertépezni a letört kipufogót gyorskötözővel rögzíteni- és azt is megtudtam tőle, hogy a deformált hűtőből kifolyt fagyállón nem érdemes áttolni az első kereket versenyre felmenetel előtt.Láttam meg volt elégedve a megfordított gumi állapotával -teljesen otthonosan mozgott a srác a "csóróságbólverjünkelmindenkit" területén -gondolom otthon érezte magát:)--és Jani:a fiam 4 perc alatt tudott telefontokot venni,úgyhogy szedd össze magad mert le leszel cserélve!
Vaslaki Timivel teljesen felcseréltük a transzponderünket egész nap,így hivatalosan jómagam 2.34-ig jutottam Ő viszont karcolt 2.18-at is:))Ez az idő elég volt ahhoz hogy a rövidebbik versenyen a 23.helyről rajtolva 3.ként forduljam az első kanyart-ekkor rájöttem, hogy az agyam valószínűleg a rajtvonálnál maradt,így az első két emberkének már nem arcom beszúrni-meg persze tököm sem hozzá.Innentől néhány körig azzal voltam elfoglalva ,hogy a meghekkelt hűtő folyik-e ,persze ehhez verseny előtt ki kellett törjem a már kicsitkarcos idom tetejét,hogy RÁLÁTÁSOM legyen jó sok...gyorsan magamévá tettem a menést és két körön belül kitűzendő célként kezeltem az előttem lévők lealázását,ami valahogyan fél körön belül sikerült pedig az első srác folyamatos 2.19-eket mutatott be.A dobogóra Tímeaként álltam fel ,de mivel már sötét volt így senki nem ismert fel.Köszönöm Svédnek ,hogy próbálta elintézni az endurance indulást de az No sikerült,viszont ez a probléma is megoldódott István Bóta jóvoltából.Mondjuk előbb is tudhattuk volna ,hogy kevésnek találod maga 2 óra folyamatos motorozáshoz Pisti-nem is értem miért?:)...szóval 3-an simán lehúzhattuk volna,nem is rossz eredménnyel.Timi nagyon ügyesen kezelte a jósok lovat és azt állította kezesebb mint a Y.....Tizenpárkört így is behúztam az Endurance-on,teljesen jó volt gyakorlásra és sikerült stabilizálni a 19-es köröket.
Köszönöm Dávid Tarr sok-sok segítségét és a képeket,de ha valamelyiket engedély nélkül felhasználod ciccafilyú -olyat rádverek!
Tamás Kaszás igen hiányzott a sorból-no és így nem volt mit inni sem:(
.Remélem Balázs Molnár jobban van hatalmas utoléréses balesetéből-jobbulást kívánok Neki!:(
Ez az év is végetért,és jövőre jaj Nektek,mert bal lábam fosossága miatt jön a váltóelektronika és azt hiszem ÖhlinsBélát is meglátogatom-szóval szedjétek össze magatokat,mert jövőre nem 1x megyek!
látom tanulsz tőlem (esni) amúgy gratulésőn
mitörtént basszus.?
gratula
,
...lehet törött motorral is első kupát nyerni.Mindíg vágytam egy pávertépes leszakadt kipufogós deformálthűtős gyorskötözött motorra-na most van
En sem jartam! mit mondjak neki mennyit adnal erte?
Szarakodik a mocim. :S amig nem meleg megy a motor mint a barom esőbe és baromi nagy szélbe semmi baj. de melegebb időbe felmegy a hőfok 67 fok korul 9.000 nél mintha tiltana nem megy . és idegesít hogy nem megy 140 nél tobbet. haver tankját átraktuk reléket ecut semmi....
:S ugyanugy szar

A te cuccaid is megvannak még :) csak nem jártam pesten azota is
Minek az neked? Megvan meg a nekem szant motyod? A szerelomnek. Lehet van!
Nincs valakinek egy eladó jó állapotu injektorsora 03.04 es zx6r re olcson. :S
Csá megkaptam az SMS-t mivel te szabadabban jársz kelsz mint én ezért gyere a HP3 Cylinder Grindingre . Holnap még délelőttös vagyok. Biztos hogy megismersz,mert én vagyok csak szarrá gyúrva egyedül azon a területem ...... , .
Tudok segiteni! Adatlap!
Szeva Goo!
Tegnap hagytam egy cetlit a motorodon helyileg melyik részen dolgozol?ha.már egy helyen dolgozunk baszod megismerném már a ződ fejeded
Sziasztok ZX600F-hez keresek tolattyút, értelemszerűen nem membrán szakadtat, illetve tűszelepházat!
Köszönöm!
Pedig szívesen élnézzük mi is a diskurzust
Ok.
Az elso futomuvel mi a gond? Azt gondolna az ember, hogy az ido elore haladtaval a technika is csak jobb lesz.

Ha gondolod a 10-es topicban is valaszolhatsz, hogy ne itt offoljunk.
Az új valóban sokkal jobb motor. Csak nem fordul olyan jól és az első futóműve sem az igazi. Persze hekkeléssel jó lesz az is. Egyébként ugyan azt tudja mint a 04-es csak erősebb és stabilabb. De árban is komoly különbség van egy használt 04' meg egy használt 08' között.