Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A motor alapvetően kurva jó. Valóban kissé hirtelen jön meg az erő és imádja a kormánycsapkodást de ezek kezelhetőek a megfelelő eszközökkel. Nekem gyári állapotában jó volt a fékje, futóműve, ereje. Hatalmas hűtője van és emiatt 35 fokban sem megy fel 120 fokra a vize mint egyes hondáké, yamaháké. Van aki szidja a fékjét de nekem sosem volt vele gondom. Egyetlen javíthatatlan "hibája", hogy rövid a tengelytávja és emiatt hiába húzod hátra a kereket nagyon jön fel kerékre főleg ha pályára van áttételezve és féktávon sem az igazi vele. Viszont emiatt iszonyat jól fordul.
Kerdezd ddt500-at, O minden bizonnyal tud hasznos tapasztalatokkal szolgalni a gen1 es gen3 osszehasonlitasaban.
értem... , de miért is...
Én inkább úgy mondanám, hogy az csak pályagépnek jó.
Kezelhetoseg szempontjabol az elso generacios tizesre szoktak mondani, hogy nem a legjobb valasztas palyagepnek.
Az ezredesednek milyen a kezelhetősége, súlya, megbízhatósága évjárata stb.? Már ha kérdezhetek. Csak mert pályagépet keresgetek, és láttam egy zixtizest jóárasítva . Mondjuk nem fogom elsilyetni a vételt, kb. jövő tavaszig ráérek...
Ha nem akkor zongora
Na sajnos a térdem nem javult úgy hogy jövő héten műtik a hátsófékes lábamat. Remélem tudok majd még hegedülni
sajna az 15.5 de pont ekkor
A légszűrő lehet kellll ómbre...
Sziasztok!

Eladó pár extra cucc a motoromról 05-06 636-hoz jók.

- BMC sportlégszűrő 15.000
- LSL bukógomba konzollal (ződ) 20.000
- Akrapovic sportkipufogó (hangja a videóim között) 160.000
- Power Commander III. 35.000
- brembo szinteres hátsó fékbetét 1pár (újak) 5.000
- brembo szinteres első fékbetét 2 pár (újszerű de beépítve volt) 10.000
- JT 45 fogas (+2) alu hátsó lánckerék (kb 300km van csak benne) 10.000
- JT 14 fogas (-1) első lánckerék (szintén 300 km) 5.000

Ezen kívűl gyári első és hátsó indexek is eladók, arra mondjatok ti árat.

Alkudni lehet, sőt kötelező! Aki több dolgot vinne egybe annak plusz kedvezményt is adok meg egy sallert.
nagyon mentél Tomi,itt mented a 2.05-öt?
tudezasrác
talicska "váz"-ból lehet csinálni
levágsz róla mindent, csőhajlítóval meghajtod ahogy neked kell, max ráhegesztesz egy merevítést meg a tetejére egy bevágást amire ráerősítesz vmi gumit h ne bassza szét a villádat oszt csali
elég barbár megoldás, de ha van esetleg felesleges,rossz talicskád akk egy fél óra alatt lesz belőle egy motoremelőd ócsón
Hogy érezze a törődést hazafele jöttem egy laza 250-et azaz 50-et , mert pont belesütött a szemembe a nap és csak úgy láttam,hogy kettes van előtte de nem aszem ,
Helyes
Ismét kész a bringa most már remélem nem lesz semmi baja ,mert akkor nagyon hamar elköszönünk egymástól
és hogy nyomatékosítsam döntésem vettem új vágókorongokat és megmutattam neki hogy ha esetleg úgy gondolja hogy ... akkor mi lesz a mihez tartás végett ,
De fincsi hangok el tudnám hallgatni éjjel nappal
inkább a motor vitt engem
TE Már megint motorztál?
Kibaszottul meg vagyok vele elégedve Nagyon jó sisak!
index csatlakzókat is nézd meg nekem egyszer azért csinált hasonlót mert félig szét volt csúszva az 1ik