Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is HJC FG-15 van es semmi bajom vele. Nem bantam meg egyaltalan, hogy ezt vettem.
FG 14 es em van de nagyon szétment szegényke. FG15 öt is néztem de még az exo1000 az ami nagyon bejön. Neked mi a véleményed az fg15 ről?
Ennyiből már HJC-t vehetnél...
Értem és köszönöm szépen.
27% az AFA, amit a postaval egyutt vett osszegre szamolnak.

Peldaul 225-os USD arfolyammal szamolva 59625 HUF az eBay-es vasarlas osszege (sisak + posta), itthon pedig +16098 HUF ra az AFA.

A vam erteket nem tudom pontosan, de az talan 10% korul van, tehat nem annyira durva osszeg, mint az AFA.
A vam /áfa mennyi lehet?
65 dollar a posta, ha itthonra rendeled. Tehat 265 dollar + vam/afa itthon.
Ja vagy ez meg hogy mennyire megbízhatók a méretek mert mindenképp L-es kellene
http://www.ebay.com/itm/Scorpi...
Ennek csak nem raktam be a linket mert kapkodtam
Minek ,
Előre is köszi
Hali Strici! Mennyi lenne ennek az ára póstával eggyütt?Nagyon fontos lenne. Meg sürgős is.
nem tudnátok ajánlani valami jo sorozatot?
autós motorost? a sons of anarchyt már nézem, kár hogy csak az első évad van ami szinkronos...:( A leggyorsabb indiánt láttátok már?
aztán holvanezena giroszkópikus borulásérzékelőmicsoda? mer kereke, azaz akaromondani, írni, gumija az van, bár látom a biztonságra mentél rája(tengeri állat)... mittudoménmilyenszmájlikellide mer kellide biztos análkül nem leheet hszt írni
igy kell ruhatszaritani.......
Aksi környékén keresd sztem nekem ott van legalább is.
köszönöm a tippet,megnézem!
Nézd meg manualba... Gondolom leszedted te is már a sajátodhoz. Olyat keress hogy Electrical System és azon belül a Relay boxot keresed. 2005-ösön az ülés alatt van.
Biztosíték sztem nem lehet, mert akkor egyáltalán nem égne, mert szakadás van. Külön biztosítékra pedig nem teszik a jobb illetve bal irányt.
csak ma kezdte el csinálni,eddig minden tökéletesen működött rajta!pontosabban hol találom a relét amit meg kell nézzek?
Ha ezt most kezdte el csinálni akkor mint ahogy írta Janou a relé sztem is vagy még talán biztositték. Viszont ha már így vetted akkor valami igen csak el van kötve.
Én a relét nézném meg tüzetesebben
Hali.Egy kawasaki Zx6R 96'-os motorkerékpárom van és lenne egy olyan problémám,hogy ha balra indexelek akkor minden a négy index működésbe lép és nem villog a műszerfalon a turn indikátor.Javaslatok,hogy mi lehet a gond?köszi
juhasz.zoltan@yahoo.com
Szia. tudsz adni egy mail címet?