Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak el ne olvassa
svéd ellen az is elég még ha beguritok egy üveg csivaszt is
Hikomat

Nekem van riga kormányváltóm ha kell, de azon csak 2 sebesség lesz
jó..de forditva van nem baj? mondjuk nem gyors,mer a bal bokám végképp amortizálodott ugyhogy felrakom a bal kormánycsutkára mint a komárnál
lassan írom, hogy mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni.
1-2-3-4-5-6 felfeleváltáskor 6-5-4-3-2-1 lefeleváltáskor.
szóval kéne egy uj pályaidom mert karcos lett az egész,ha valaki tartogat ilyet ne tartsa,kéne egy hűtő Zsóti de nem gyári hanem nagyobbacska,az se baj ha van rajta Samco csövezés ,egy jobbos kormány sem ártana mert annyira nem egyenes-a többit leszarom mert csak lassít.
N.I.N.C.S.
De ahogy látom te maj acc.bubisat kérnék enyhén füstöset.Kawazsóti....kell majd pár cucc a prémium kategóriából.küldöm a listát.tudom tudom adatlap.
és tudnom kéne hogy miért baszakszik a fokozatkijelzőm,mert továbbra is szar..ugrálós poziciót mutogat...ebból kifolyósan Pozicionáló rugóra gondolok,de kikérném az okosabbak véleményét!Feri Te is hozzászólhatnál-mert már unom a visszaszámolást mindenkanyar előtt.no meg nem is mindig jut eszembe mi jön a 4 után meg a 3 után,bár ettől még nagyon leléptük együtt Svéd szupergixerét ööö zixerét -bár azt tudom hogy a feles után jön az egész.--lehet ettől nem tudom?no sebaj..igérem jövőre sietni fogok egy kicsit jobban mint eddig
sziasztok nincs valakinek veletlenul elso legbeomloje kawasaki ninja zx6r 2007re?
Én a két utóbbiból választanék!
Melyiket erdemes belerakni? Fizetes utan kelleni fog.
Van olcsó 2980ft a pár van 5500ft és gyári 6600ft
szombaton
Egyre figyelj majd tavasszal, hogy ne igyál "romlott" benzint a motornak kiváló lesz
Mibe kerül?
Régebbi old timer motoroknál azt szokták tanácsolni, hogy teli tankkal kell a motort télre elrakni. Azért mert ha nincs tele a párolgó benzingőz miatt rozsgásodásnak indul a tank belseje, ami kellemetlenebb mintha áll benne a benzin. Én a teletankra szavazok!
Köszi!

A hosszúhétvégén hogy vagy bent én csütörtöktől Pécsen vagyok.
Szia!

Megvan a csavar!

Zs
Szerintetek mi a jobb, ha tele tankkal rakom el a gépet vagy ha üressel? Telivel az a bajom hogy "megromlik" és már nem olyan lesz tavasszal. Illetve mi a jobb ha tél előtt cserélem le és az áll benne vagy csak tavasszal cserélem?
Azt azert kerdezd meg elotte Ago-tol, hogy a DynoJet pad az automatikusan allitani tudja-e ezt a dobozt is, mert Ago nem kezzel irogatja be a terkepbe egyesevel a szamokat, hanem a nagy reszet a pad csinalja ott automatikusan a PC-vel.
Igen és ha minden kötél szakad, elviszem Agohoz, mert ugyan úgy kell programozni, mint a PC-t
Hi! Van raktáron ha kell szimmering!
Tehat kiserletezel majd masok motorjahoz allitott mapokkal es erzesre eldontod, hogy most jobb lett-e, vagy sem?
"10 pre-programmed TBR Power Maps"
"Software is compatible with Power Commander, so you can download Power Commander maps to the Juice Box Pro"
En mar csak arra lennek kivancsi, hogy ki es hogyan fogja ezt neked beallitani?