Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak ne a rosszat!
Próbáltam humorosan válaszolni, egy olyan problémára amit a leírtak alapján igen nehéz orvosolni egy fórumon.
Abban a motorban még nagyon nincs giroszkóp.
Köszi
12500,-
Figyelek es tanulok! :)
Mennyibe volt kicsinálta?
Igen fólia ! a gyári festést kár lett volna tönkre tenni.
Szasz Go koma! Mondj már egy árat mennyibe fáj kb. egy hengerfejtömítés. Csak kíváncsi vagyok
Hát ja
Ez jó hír, legalább a te lábad rendbejött, az enyém meg elszaródott

Ha megvan az új motor akkor képet tolj fel.
Na ez már tetszik
Sajnos mire keszen lesz pakolhatod is el lassan telire.
Jó lett
Ugye jól gondolom fólia ami rajta van ?
Cső giszo az a kibaszott hengerfej tömítés . De már alakulóban van rem a jövőhéten kész lesz persze ha nem jön közbe semmi.
Ment a mail
Üdv. Nem teljesen ide illik a kérdés, de nem találtam más témát. Ma vettem egy 87-es Kawasaki GPZ 600R motort. Tesóm elzárt benzincsappal elvitte egy körre és valószínű kifogyott a karbikból a benzin. Aztó sehogy sem indul be. Tudnátok valami tanácsot adni hogy keltsem életre a mocit?
Go: Dobj már emailt amiben benne van a tel számod. Felhívnálak
Csáó.

Ez engem is érdekelne hogy milyen baja volt még? Akkor most teljesen kész van? minden frankó? minden szuper?
Nemrég kész lett végre a vas átalakítása, gondoltam dobok fel egy képet. Ha valaki hasonlóra adná a fejét szoljon nyugodtan leirom neki a tapasztalataimat.
Igen visszaolvasva pont neked írták ezt. Nem segített a csere?
Szerintem giroszkóp. De nagyon a sötétben tapogatózok, hogy abban a típusban volt e már olyan! Mindezt korábbi hozzászólásokra alapozom!
Nah valami ötlet a problémám megoldására ?
Milyen problema volt meg vele?
Csó jányok úgy néz ki a hétvégén újra össze áll a dzsindzsa megint . 1-2 probléma ismételten felleledzett, de remélem már kb 20 évig hozzá sem kell nyúlni legalább is nekem