Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szivesen!

Jó neve van juice box
Közben én is utána olvastam és találtam olyat hogy www.ebay.de%2Fsch%2Fi.html%3F_..." target="_blank">Two Brothers Juice Box, namármost nekem úgyis TB dob van fent és 45-ből már tudok ilyet venni, ez lesz. Azért köszönöm az utánajárást!
Huu erre én is kíváncsi vagyok!
Magad cseréled? Esetleg olajat is mindent teljesen?
Nekem is könnyezik...
tudnátok segíteni hogy 1996 zx6r-hez milyen elsó telószimering kell?
Válaszolt az ago. Jó a tiedhez csak a tps csatlakozó más, de az megoldható egy kis szereléssel. Itt a válasza:

ago motors[4040] ma 13:21
Kawaroli,

A ZX-6R (2005-2006)- os PCIIIUSB-je csak úgy rakható bele a ZX-6R (2007-2008)-asba, hogy ha a TPS fehér, 3 pólusú csatiját levágod a PCIIUSB-ről és rácsatlakoztatod a TPS kábelre, mint ahogy gyárilag is kell a 2007-2008-as PC.jével. A többi csatlakozó megegyezik...
Hát passz, lehetséges, ez nem jó hír. Azért várjuk meg az agosok válaszát.
2007-eshez is lehet PCIII-t venni. A cikkszama 229-411.
ezzel tisztában vagyok, de most kerestem rá neten és szerintem nem lesz jó az enyémhez a hármas, hanem ehhez már az ötös való
ebayen 300 ojró...
Megkérdeztem a topicban, ha válaszolnak akkor szólok. Arra számíts hogy hozzá kell állítani a motorodhoz és ha egyedi térképet csináltatsz az drága lesz. Vannak a neten a pc weblapján is gyári térképek de én azt nem javaslom.
Király az ára, szóval ha jó, rá, akkor stipistopi!
Powercommander topicba ago-ra erdemes rakerdezni. Ők padon hozzá is tudják hangolni később a motorodhoz jópénzért.
Az igazából attól függ hogy a csatlakozók ugyanazok vagy sem mint a 05-06-on. Ezt mondja meg valaki 07-08-at még nem szedtem szét. Ha azonosak akkor jó hozzá.

Az ára 35 ezres.
hi

PowerCommander III USB
Vajon 07-08-ashoz jó-e?
Ha igen, ára?
Köszi, napról napra jobb lesz
jobbulást
Itthon lábadozom Pécsett. Meg tornáztatom a combizmom.
Kórházból nyomatod a businesst?
Sziasztok!

Van még eladó cucc a hatosomról. Ami maradt az a következő:
- gyári első indexek
- gyári hátsó indexek
- PowerCommander III USB
- Gyári kipufogódob exuppal és bovdenekkel

A többinek már van gazdája. Mondjatok jó árat meg dobjatok rá egy sört és megegyeztünk
Meglátjuk
Akkor is remélem megmarad a vas...
..... van neki, csak korlátozott a kilátás és nem kell annyi bogarat takaritani róla
Hello mi!?

Na átszelepelték a jobb futóművem, minden rendben van csak járni alig tudok még

De amire lesz motoros szezon meg jóidő addigra már fasza lesz a doki szerint. Addig is a télen lesznek változások a vasat illetően.
Amúgy plexid van ?
ez jo...kotsog
Félrenyomtál