Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Utángyártott semmiféleképpen, kizárólag gyári érdekelne, teljesen mindegy hogy melyik milyen színű csak ne legyen szétcseszve. Az tank az maradna, mert az alapszíne piros lenne.
egyébként 120 egy után gyártott idomszett amit úgy kell felfaragni a motorra... és akkor még kell egy másik tankot is venned ha a gyárit nem akarod hozzáfényeztetni ... :) nem lenne olcsó mulatság :)
hát szerintem felesleges mert így is szép... de te tudod :) Én inkább félretenném azt a pénzt és tavasszal meg elmotoroznám :)
Isten ments :), csak egy másik design-al szeretném meglepni Őt és magamat a téli álom alatt, de sajnálom összepingálni a gyári színeket :)
megtörted azt a szép gépet?
nyilván után gyártott idomszettre gondolsz. ebay tele van vele :) és plexit is találsz hozzá :) elég jó áron vannak. De az után gyártott idomszettek szarok :)
En nem tudok itt motorozni... de van akin kielhetem magam!
tudom-tudom nem narancs.....
Nemsoka kuzdened kell a 2es rajtszam megtartasaert!
Megcsapta a benzingoz a kisperecet!
Sziasztok

Tud valaki eladó komplett idomszettet 99-eshez(G2) ?
Illetve, hogy hol találok hozzá a neten bubis plexit?

Nagy segítség lenne. Köszi
Ez visztegetésnek tűnik....
tul gyors?má nem mozog
nekem semsincsen tehát kell dupla bubis mert nagy vagyok és elkel férnem mögötte tehát ha tudsz 2 db kell gondolkozz okosan ja és még van a motorból kivehető akármi ha kell hogy tudd melyik fokozatban vagy (de az is lehet túl gyors a lábad vagy mikor lenézel üresben vagy )
Köszi a kérdést

húú de előkerested a "belépőmet"
Az Fz6 ot is azért cseréltem le a Kawára mert nagyon tetszett a pályázás, utcán meg kevés időm, és kevés kedvem volt már menni..

Miután megvettem, rájöttem hogy elég lesz nekem csak a pálya mert ezzel utcán még jobban nem élvezem, a pályát annál jobban.. de arra meg elég egy ütni való pályagép. Ezt azért sajnálnám ha történne valami...

Szóval akár pályamotor beszámítás is szóba jöhet
Hali! Látom megválsz a Kawától?! Mi történt?
Ne is mond én meg nem ihatok amíg szurnom kell magam a műtét miatt. Ma is a sörözőbe teát ittam. Szerintem azt hitték hülye vagyok
maj adok nekiis viszkót
Csak ne legyen gyorsabb mint ahogy az őrangyalod repül
na..akkómályó hozzám viszont sietnifog nagyon
Az legalább nem szép de buzis
majmos..voda..izé pirosfeka lesz
a formája igen de a színe nekem nem tetszik. Dobhatnál bele egy kis cigányos arany színt
de gyönyörű
Hát abba az évjáratba még van nyers erő, huncutság, erotika és átbaszás. Aki tudja ezeket kezelni az szeretni fogja. Az újabbak már simulékonyabbak azt mondják és nem ilyen határozott egyéniség

Mondjuk csunya fekete a tied mint a lelked
remélem igen amugy nagyon jol muzsikál az öreg csotrogány...gondolkodtam lecserélem ,de amig ennyire pariban van az ujakkal..sőt..addig milyafasznak?