Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mint ahogy zoleeeboy írta elég egy sportlégszűrő valami fasza kipurendszer + esetleg powercomander padon beállítva + 1 kis optika aztán ennyi sztem de vannak fanatikusok is mint ahogy írta.
amelyik olyan bután néz
Egyébként nem elképezlhető hogy van egy hajszálrepedés a hengerfej tömitésen? Már erre is gondoltam.
Melyik negrora gondolsz? XD
Nekem is van 1 megoldandó problémám a motorral mégpedig olyan van ,hogy szopat de keményen hol a blokk áll meg benne hol a hengerfejtömíttés szarik be
Kérdés ! MIÉRT SZOPAT ?


Amúgy sajna nem tudom a te problémádra mi a megoldás talán téged is utál a motorod ,
Üdv a klubba! :-) oooh sok mindent át lehet. Én meg is csináltam mindent igazábol kurvára semmi értelme de elvan a gyerek ha játszik :) Pl. át lehet alakitani a ram air rendszert le kell forasztgatni róla a tartályt és egyéb lyukakat, légszűrőházon szintén. Pair szelepet ami a szelepfedélen van le lehet vakolni, igazábol környezetvédelmi szerepe van. Bele megy a komplett 05 06 os zx-6r komplett hátulja lengovilla és teleszkop. Mire jó? Unalom üzés és felesleges pénzköltés.... De vannak elvetemültek akik meg is csinálják. Egyébként egy sportlégszűrő bele és egy jó dob és egy jó gumi rá.
Szerintem a ram air környékén lehet valami. Látszólag akkor baszakszik ha van menetszél, a ram air mondjuk inkább a 7000 rpm körül kezd működni, de nekem most ez tűnik gyanúsnak. Légutak tiszták?

Esetleg egy negrót adj neki az tisztítja a légutakat
Kösszi a jó tanácsokat srácok! Ebből a projektből amúgy talán december körül lessz valami, addig csak tervek! :) Miket alakítottatok még át a mocikon?

Igen, mondta is a barátom, hogy ő sema kátyút sem ahullámokat, semmit nem érzett csaka jó utat! :D
Na ezt a házifeladatot oldjátok meg: a motor felmelegszik 9000rpm nél megtorpan nem megy feljebb, de csak ha rajta ülök és megyek vele üresebe rángatva a gázt semmi baja, fékpadon se. Hétvégén haverral átdobtunk pár alkatrészt ecu és üzemanyag pumpa relé, üzemanyag tankot és csövet. Ecut de egyik se szüntette meg a hibát. Lekötöttem a másodlagos pillangoszelep motort bár pillangok már rég nincsenek benne illetve a pozicio érzékelő szenzort hiba továbbra is fent áll. Gyerták kicserélve. :S Valakinek valami ötlete vagy esetleg nem volt valakinek ilyen hibája? A vicces ma mentem 9 fokba egy 10km semmi baja nem volt...
Kösszi
Cső Üdv nálunk

Szép bicikli asszem nekem is ilyen van valahol
Az ötlet nem rossz (05 -ös felni+ tárcsa) de sztem a saját kerekei és fékei is odabasznak rendesen. Főleg ha raksz bele egy fasza olajat 5.1 és mondjuk egy fasza fékbetéttel párosítod és akkor még nincs fémfékcsöved de ha azt is kicseréled akkor még brutálisabb lesz .De ez csak az én véleményem
Csodát azért nem kell várni a gyári féktől így se. Én dobtam rá egy fém fékcsövet és még egy brembo fékmunkahengert igy már elég betyár lett :) Viszont a fékkartol nem fért el a kapcsoló sor :D ugyhogy azt lekötöttem :D
Cső Janou mint ahogy Pityu írta 12500 Ft volt a tömítés. De még hátra van a szerelési költség is de sztem az sem lesz több 40-50 ezernél ami nem igazán esik jól mást nem kevesebbet eszek úgy is rám fér egy kis izom csökkentés főleg a teli kocka hasamból
Neki azért kényelmesebb lehetett a túra

Széles utat és üdv a klubban
Fociztam
hmmm, szerintem én is kicserélem, a tárcsát meg nem árt, legalább nagyobba fékhatás! Szombaton jó idő volt mindjárt gurultam egy 200 km-et egy haverral, neki 1600-os Vulcanja van! Californiás! :)
Ha nem is a kinézet, ee nagyon könnyű lesz az uj felnitől az eleje. A három küllős gyári kerék után rendesen megilyedtem annyira könnyűnek tünik.
Az elsőt igen. A féktárcsa minden egyezik bár én cseréltem, így az első féknél kellett egy 10mm es kiemelő a féknyereg alá illetve 4 db uj csavar ami szintén hosszabb 10mm. A hátso kerekéknél két oldalra kell a 05 06 os zx6r távtartoja a lánctányér kivető alatt levő az stimmel illetve a kivető és gumik is.
A felniket simán alá lehetett tenni?
Grat! Amúgy a 3 ágú felni szerintem sokkal jobban néz ki. De ez az én véleményem.
Az új szerzemény! :) Fehér '05-ös felni lesz alatta! :)
Ez alap hogy megmutatom egy galériában az új szépséget. Mit csináztál a lábaddal?
Reklám:
Fehér Norbert Debrecenbe. Elérhetősége: http://www.randomstudio.hu/

Árat ha nem gond nem irom le, ha nem gond. Ha valakit érdekel megirja. Egyébként több debreceni stut ridernek csinált hasonlót.
Értem. Akkor bocsánat, ezért is tüntettem fel, hogy csak olvasottak alapján. De inkább csendben olvasgatok!