Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok

Van egy igen fontos kérdésem. Mégpedig az ,hogy van egy ismerősöm aki akar venni egy 92-es FZR 600-st DE a jelenlegi tulajtól elvették a forgalmit mivel az ő hibáján kívül fellökték kocsival és mivel nem volt rajta műszaki ezért a rendőrök elvették a papírokat és rendszámot. Na most ha ismerősöm megveszi le tudja újból vizsgáztatni ha akarja ? vagy hagyja a picsába ?! Érdemleges választ várok köszi
megbpróbálnám a benzinkutat...hátha...
igyekszem egy olyat venni, de nem ígérek semmit, mert ki tudja mire lesz pénzem majd akkor meg minden :) de majd írok, ha kis ninja-nál akadtam ki, ha meg másnál, akkor is, hátha még befogadnak itt a jóemberek :P
Azt egy műanyagos megoldja. Az én előző motoromon is levolt törve esésnél előfordul.Elvittem a műanyagoshoz és megtaknyolta. Nem lesz a legszebb, de lefesteted és a kutya se nézi, és max 5 ezerből megvan
az egyik oldalról levan törve az kis konzol darab műanyag ami a lámpafelfogatót tartja.
Akkor csak ovatosan és ha megvan a nagymotor jogsi akkor vegyél egy zx6r-t, nem fogod megbánni
köszönöm szépen a választ :) igen, belegondoltam, nem tudom letenni a nagy motorjogsit, mert még csak 18 vagyok :\ de ma raktam le az Akorl.-t, és intéztem már másik motort :) de köszönöm a segítséget mindenki másnak is!
Üdv néktek. Segítsetek már, mi lehet a gond. Ma beindítottam a gépet, megvártam míg bemelegszik, aztán húztam egy erőteljes gázt, úgy 7000-es fordulatig felment a fordulatszámmérő, és le is állt. Azóta nem indul. Nah ötletek ?
Ha csak kis repedés van rajta olcsóbban kijösz minek venni idomot
Szia!
Gyári 10500ft
El is felejtettem ide leírni:

Végre Räikkönen nyerte a futamot! Mióta vártam!
Nekem van 1 blokkom ami talán megfelel 25 kw-nak
De ha nem kel el akkor kistrakesz lesz belőle ,



Amúgy nem eladó ,mert nem tudok min gyakorolni összerak szétszed összerak szétszed időre most a rekord 4 hét
remélem eljutok a csúcsig ami 3 nap
És mit szólnál egy Ninja 250R-hez? ~ 24 kW
Szerintem nem fogsz találni 25 kWos 6R-t legálba. Meg őszintén, gondolj csak bele, hogy konkrétan akkor lenne 25 kW-os ha 4 hengerből 3 nem menne.
Látod, mint már mondtam régebben ( 51142 ) jobban jársz ha fényezteted és matricáztatod.
Hupsz ezt elbasztam
A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni DE szerintem nagyon kiröhögnek egy piroslámpánal ha egy olyan gépen ülsz és úgy gyorsulsz mint egy babetta. Tedd le szépen a nagymotorjogsit
Sziasztok, szeretnem kerdezni, hogy 2000-es evjaratu zx 6r-nek van ilyen csokkentett teljesitmenyu valtozata? Tehat le lehet fojtani 25kw-osra? Es ha le lehet, akkor legalisan le lehet vizsgaztatni meg ilyenek? Mert szeretnek venni egyet, mert eleg jo az ara, es kulfoldi papirokkal rendelkezik, es ugy hallottam, hogy, ha meg magyarorszagon nem volt forgalomba helyezve, akkor megoldhato ez a fojtasos dolog. Kerlek segitsetek...
mennyi? Akkor elviszem az enyémet műanyaghegesztőhöz úgyérzem annyim nincs rá..
Szerintem ezt el@urtad ezt Perec nem fogja tolerálni jobb ha menekülsz
SZia Zsolti azt szeretném megkérdezni hogy a 9-esemhez a lánc vezetű műanyag mi pénz lenne? ami a villán van.
Itt szokott olálkodbi a fórumon, de szerintem nem adja el azzal alszik néha
Hol találom meg?
Szia!

Van egy hibátlan zöld és egy lila 55000ft
bocs 2012 csak 2000km van benne.