Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

örülj neki ,
Bízom is benne nagyon,hogy most már kitűnő állapotban lesz
Szólj a szerelődnek csinálja meg, ha már egyszer ott van. Vagy ha gondolod majd én szólok neki. De agyébként nem volt megcsinálva?
Nem egy nagy ordongosseg az injektor szinkron allitas. Lenyegeben ugyan az a folyamat, mint a karburator szinkronizalasnal. Minden egyes folytoszelepen kell merni a vakumot es addig allitgatni oket, amig egyenlo erteket nem fogsz merni mindegyiken.

Idoben sem egy nagy munka, egy gyakorlott szerelonek maximum egy ora szerintem a beallitasa. Plusz a motor szetbontasa, ami egy full idomos motor eseteben - mint jelenleg - szinten lehet 1-1 ora.

Anyagiak tekinteteben az injektor szinkron allitas az ilyen 5e huf nagysagrendjeben szokott lenni. Ehhez meg hozzajon valamennyi ha porra kell szedni a motort hozza az idomok miatt.
engem nem szopat....megköszöntük egymásnak hogy idén sem karcolt meg én pedig egyetlen váltót sem rugtam szét....-idén-
jajaja
A szinkronra gondolsz?
Nem tudod véletlen hogy hogy működik az injektorok tesztelése ? ..oké,hogy pc-vel de még is és kb mennyibe lehet egy ilyen mutatvány .
Hát ja kicsit sok de remélem megérte rákölteni,mert ha nem akkor darabokra vágom az egészet persze miután lejárt a lizingem .

Én úgy csináltam emelőt hozzá előre tiszta fasza lett de majd még alakítanom kell ,mert nem tetszik .
fasza. Köszi
Erre gondoltam: http://www.kepesmotor.hu/motor...

Ugyan ilyen van nekem is, teljesen hibatlan.
na majd megnézem. Köszi a tippeket.
Aproban hirdet valaki ilyen 8e huf magassagaban elso emelot + postakoltseg. Az peldaul teljesen jo ilyesmire, szerintem.
hát akkor azt is beütemezem... Hova érdemes vinni? Valami tipp?
Szelephezag es injektorszinkron van itt is termeszetesen.
Srácok kéne szereznem első emelőt, mert nem akarok úgy járni mint idén tavasszal, hogy kitolom és beszart a teleszkópszimmering, kifolyt az olaj. Hátsó emelőm van. Valaki valami olcsó ötlet?
400-450 Abból már majdnem vettél volna egy másikat.
csak azért kérdeztem mert nekem is be kell majd ruháznom egyre. Jó tudom nekem más kell, de ezt mindenképp meg kell csinálni + gyertya + kormánycsapágycsere.
Más: Régebbi gépeken ugye kellett szinkronizálni a karbikat meg szelephézagot állítani. Ez az injektorosnál is így van? Ott is van injektorszinkron + szelephézag állítás?
Egy barátomnak van egy 02-es 900-as ninjája és van benne 128.000km! Csak szervíz volt eddig, azt mondta megnézi mennyit megy el a blokk... Mondjuk ahogy ő használja azon is csodálkoztam mikor 60.000 volt benne! :)
van 4db kb 5.000km es iridium ngk gyertyám ha kell elküldöm . dobj mailbe egy címet ha gondolod.
Hát ja nekem mondod ebben az évben kb 400-450 ezerbe van a motor szted .
És remélem vége is lesz ,mert ha nem akkor.......

Tömítés baja nem lehet ,mert akkor fosná a vizet neked össze vissza.
A gyertya csere lehet nálam is bekövetkezik ismételten majd kiderül.

A fogaskerék módosításon gondolkodom én is de ha cserélem akkor kell a láncot is ugyebár és azért az megint pénz úgyhogy egyenlőre elmarad majd ha megérdemli megkapja
Értem ,értem! Persze ez mind pénz kérdés, de hát ilyenek vagyunk, a nőkre is folyton költünk, csak azokon nem látszik! Ha valamit alakítok, tájékoztatlak titeket, de előtte úgy is kérek tanácsot! Termignoni dob van rajta, szépen szól nagyon. Néha lángol is.... egy légszűrő még kéne..persze szépen néz ki a 05-ös hátulja és jól nézne ki alatta is, de az már felesleges szerintem is! Nagyobb fék, fém fékcső..és egy fehér felni! Eggyenlőre ez megállitja a köcsögvetésemet!
Meg a fogaskerék tuning ! :D na az a legjobb szerintem! Nekem az dobott a leg többet :)
Megmondom öszintén szarnék bele ha tavasszal nem ujittottam volna fel kompletten az egész blokkot és előtte is ez volt több mint 300k volt. A multkor cseréltem benne gyertyákat az egyik gyertya gyári hibás volt otthonrol elmentem kb 20 km ketté szakadt a gyertya azon voltam berugdosom a vasat az árokba... de hát a másik oldal a Nők is felbasszák az embert mégis kitartunk melletük és szeretjük őket :)