Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na meg fejre is állt
Ma kitoltam a ninját a levegőre

Eléggé fázott
Halló! Azt meg tudjátok mondani nekem, hogy egy 2007-es ZX-6R első sárvédője milyen más modellekével kompatibilis? Úgy értem változnak a felfogatások modellről modellre, vagy fel lehet tenni például egy 2003 utáni ZX636 első sárvédőjét, ne adj isten a 2009 utáni ZX-6-ét?
na jó, akkor majd rászánom magam valamikor.
Hát ha már kiszedted akkor csináld meg szerintem. Legalább ha jóidő lesz ezzel nem kell foglalkoznod csak húzni a gázt
nem a low cost a téma, mert megvan hozzá a tisztító kit. Hanem hogy kell-e?
Akkor csak szárnyasbetétet kapsz a tésztaszűrő marad

Hogyé is adtam?
Jófan öccse. De elkújtam egy kicsit. A szűrőt elfelejtettem elhozni mert kb 1,5 órát voltam ott ahol a motor és még csak véletlenül se jutott eszembe kivenni belőle. Csak a betét van nálam.
Hello!

Januar első hetében össze tudunk futni a cuccok miatt, utánna már nekem zűrös lenne a melo miatt.
Low cost megoldás.
-Langyos vizben kiáztatatod, max egy kis benzinnel megmosod előtte.
-Kiszárítod radiátoron
-Wd40-el befujod

Én baszok a drága szűrőápolókra
Boldog Karit Kawások
Sziasztok!

Van egy új K&N sportszűrőm: link

Ha esetleg érdekel valakit akkor jelentkezzen.
Békés Boldog Karácsonyt kívánok nektek és a családotoknak
Nagyon Sok Boldog Karácsonyi Ünnepeket Nektek és családotoknak Fórumtársaim!
Boldog Karácsonyt Ninjások!
Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Nékőd is és minden fórum kollégának és ha van kolleginának
Hepppi krisszmössztájm eeeevrybádíííí!
Az van. K&N. Csak szétszedtem és megnéztem hogy mi a téma vele. És eléggé csodálkoztam, hogy az olaj amit nyáron tettem rá még tökéletes és ugyanolyan szép mint akkor volt. 1-2 bogarat láttam a szűrőben, de port, koszt nem. Ezért kérdezem hogy ilyenkor mivan? Így is mossam át és olajozzam újra?
Ezek szerint sportszűrőd van? Na csak mert azt nem írod Az olaj azért kell rá, hogy megfogja a port és a nem kívánatos dolgokat... Takarítani is kell, és olajozni. Már ha sport szűrőd van, mármint ezt írják elő ....
Sziasztok!

Na, tegnap eltettem a gépet téli álomra. Letakarítottam, kiszedtem az aksit, a levegőszűrőt, felraktam állványra a gépet. Remélem minden rendben lesz tavaszig.
Amúgy érdekes módon a levegőszűrőben csak pár bogár volt... Nem volt koszos. Ilyenkor elég ha csak simán kifújom belőle a koszt? Nem kell újra olajozni?
Írtam mailt ! :)
Hi! Nekem van új és hasznát is! Adatlap
Oké, szavadon foglak majd!