Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok , nincs valakinek elfekvőben egy 2005 -ös 636-hoz sportlégszűrője?
miért gondolod hogy ilyet tennék?
megyen most bele óriás váltóelektromosság, lesz vagy 380 volt..de még mindig olcsóbb mint egy uj bal láb mert a régi jó szar.remélem nem gyilkolom meg.
A hatosba 90% ban uj váltót raktam birta is vagy 34 km-t
pancsin akkor majd bemutathatnál.........pár kört... és utána tudni fogom hol kerüljelek ki
Mindenek szeretnék (aki túléli a mai napot ) Békés Boldog Ünnepeket Kívánni
Nem is azt irtam hogy mindegyik csak nagyrésze
Hali árat neked kellene inkább mert te talán tudsz viszonyítani valamihez Kaszastamaskukactonline ide irhatsz . Másik ééén a gyorsba (oda még lassúú )de nagyon az vagyok
Azért nem minden bontott szar Donornak tökéletes, egy új fogaskerék/léptetővilla áráért
Persze az új az új, ez nem vitás. De Kaszás úr majd eldönti mit szeretne
Előkerestem, lefotóztam a cuccost. A kuplung tengelyen a 2 pirossal jelölt fog.kerék (a középső dupla és a mellette lévő) kapcsoló körmei kicsit betegek, nem tökéletes (nem ez volt a szétszedés oka, de ha már láttam igy nem akartam összerakni, kapott egy másikat).
Ezeken kívül tökéletes, hibátlan a cucc, beleértve a 2 léptetővillát is.
Mondj egy korrekt árat és viheted, aztán csinálhatsz pénzt a blokkodból amit jövőre elpannoniaringezhetsz . (párszor láttalak idén, jövőre gyere a gyors csoportba hátha gyorsulsz kicsit )
Az elgondolás az lett volna a kettőt házasítjuk és piac
Az oldalán lévő matrica mérete kellett volna, de kaptam segítséget... Kösz, hogy írtál ;)
Szia!
Váltóval vigyázz ha nem akarsz hasraesni új kell bele! Idén én kb 15 blokkot szadtünk szét bontott alaktrészek miatt!
mennyi az annyi mert nekem blokkom van csak a váltó beteg
Apropo, ha szétrúgod a váltót ezen is, van egy bontott ZX10 váltóm kicsipénzéé ('04-'05)
Pringen én nagyjából otthol vagyok, remélem a 2.05-ből még tudok faragni kicsit.. Sloringen viszont még soha nem voltam, ott kutyaütő leszek elsőre. Majd szólhatnál ha lesz valami olcsó nap, mennék.
Na de off vége, Kawázzatok nyugodtan tovább
én asszem 90 %ban sloringezem....és nem ártana megtanulni a pringet mert gyatra 2.18 ....
igaz vizes volt..
Ok, majd gyere oda a nyamvadt 58kilós csávóhoz aki fekete R6R-el van és kvagyors
főnixekre megyek majd, meg jó lenne majd vmi olcsó sloring is..
ezesetben jövőre találkozunk
2009-ben voltam párszor, + asszem 2010-ben 1x hringen... azóta azt is elfelejtettem hol van de 2 perc alatt azért remélem körbetalálnék rajta
Az idén kezdtem újra, only pring merazvanközel
a piros teli motorsegg fekete ruhával..az rémlik hringről...sokszor..
annyira gyors voltam?
Futottunk már össze anno hringen, pringen... még a krézifrogos 636-os korodban.. azt meg ide adtad el a kisvárosunkba egy srácnak, nálam volt servicén.. másra nem emlékszek
..nemtom..
Somarace!

képeidet nézve asszem ismerjük egymást,de nem vagyok benne biztos-Te hogy látod ezt?
Mint utas biztos
te ultel mar motoron?