Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem, hogy ezzel sikerül összerakni, mert szeretném hosszú távon őrizni a gépet. Hozzám nőtt :D
Én is költöttem rá nem keveset. Bár ennyi tulaj után nem is csoda ha egy gépnek minden kínja van. Remélem azért lesz benne örömöd bőven. Ja és persze sok balesetmentes km-t hozzá.
Köszi mégegyszer. Úgy néz ki bontásból tudok szerezni pipasort szakadás, hiba nélkül, nézetek még szelephézagot, meg némi karbantartás, könnyezik az első villa.... egy 60-ban tuti benne lesz ez most..
Köszi. Óóó hát az alap, hogy ide benézek, pláne ha megint kawám lesz, kitudja még.
Örülök neki hogy jobban vagy! Remélem sikerül valami gépet is intézned. Sok balesetmentes km-t előre is. Aztán nézz be máskor is.
Nincs mit. Hát ha anyagiak engedik, mindenképpen vennék bele gyári pipasort. Meg a gyűrűkre feltétlen ránézetnék hányadán is állnak.
Hy. Jaja néha itt is olvasgatok. Meggyógyult a lábam faszán, várom a biztosítótól még mindig a lóvét. Kibaszottul motoroznék már. Remélem még a tél előtt sikerül is venni valami gépet.
Majd lehet én jelentkezek nálad. Kéne nekem is cucc. De majd szólok ha aktuális lesz.
NAh szóval....
Ez egy 2001-es zx6. Olyat csinál, hogy nem mindig indul, de ha megmozgatom oldalra, akkor általában röffen, de nem mindig.Végülis leszarnám ezt a problémát, csak mikor mondjuk a benzinkúton baszakszik, akkor kicsit ideges az ember. Ezért érdeklődöm hogy mei kkapcsoló mit csinál, emrt lehet hogy csak vmi kapcsoló vagy szenzor, vagy nem tudom.......... Ez a probléma :D
mi a baj?mert ha csaka fejed fáj,,nem biztos hogy az érzékelő szart be,inkább a kevés alkoholra gondolnék...tehát milyabajamotorralöcsi?
és valami értelmes használható dolog ?
Értem, hasznos infók köszönöm. Akkor mégiscsak a gyertyapipa lesz a megoldása a dolognak? Mindenesetre azért a szelephézagra ránézünk a hétvégén..
az egy rajtprogram..ne bántsd
Téged is látni errefelé? Mi a helyzet?
Simán :D
Motul 5100 10W/40, szerintem ez a legjobb olaj, és az ára sem húzós. 4 L elég lesz bele, még marad is majd 2-3 dl .
Hali

Segítsetek már. 2001-es zx6-ba milyen érzékelők ill kapcsolók vannak, amik elromolhatnak ? Van a sztendernél, van a kuplungnál... Hol van még ilyesmi kapcsoló vagy szenzor ? A kuplungnál a kapcsoló mit szabályoz vagy mit kapcsol ?
Még meg van az MRA-s sport plexi ! 10-be postával lecsaphat rá még valaki.

ZX6R '05-től

jedis@freemail.hu
jöhet az email :) lsd adatlap
Gázkar nálam nem volt állítva, hibátlanul működött.
Jaja ez volt, csak az utánam következő tulaj átfestette. Szerintem szebb volt, van egy kép róla adatlapomon, nézd meg. Már én is ezzel a torpanós hibával vettem, de sokkal jobban torpant kezdetekben, mert az egyik gyertyapipa szilikon borításán volt egy nagyon apró lyuk amin a hengerfej falára nyomta a szikrát bizonyos fordulatig. Addig ugye csak 3 henger ment, aztán 6E fölött megindult, érdekes mód onnan már nem oldalra nyomta a szikrát. Én kereskedésben érdeklődtem a pipák iránt, a gyári 4db pipa 14E lett volna. Így aztán ideiglenesen szerelőm valami más típusnak a gyertyapipáját tette bele, hogy annyira ne torpanjon, jobb lett de nem 100%-os. Szerintem annak a gépnek kéne egy komplett gyűrűsor csere meg szelepszár szimeringek, mert eléggé szereti enni az olajat. Én mikor megvettem kapott friss olajat egyből, szelephézag, karbiszinkron, meg 4 új gyertya. De utánam 2 tulaja is volt a gépnek, te vagy a harmadik.
Nah remek. Biztos ez a gép volt? :)

Ti mit csináltatok rajta? Szelephézagot néztetek? PL a gázkar is teljesen el volt állítva. Nem ment vissza alapra...
Hello. Az a zx6r ami a tied, anno nálam is volt. Látom ezt a torpanásos dolgot még senkinek sem sikerült kiküszöbölni. Nálam is ez volt a baja.
Szevasz!

A többiek hozzád irányítottak ebay ügyben! Tudnál segíteni benne?
krroli@freemail.hu

Roland
Köszönöm a választ!
Le is töltöttem egy service manual-t.
Megtaláltam benne minden lényegest.
Széles utat, gumi fákat!