Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg-megmegmeg.
köszitenksz
vaéaki segítsen!sürgős lenne.
ma lepusztult a vasam
mentem vele városba és semmi szokatlan nem történt.megálltam egy haverommal dumálni és onnantól nem indul.vagyis néha forgat az önindító néha nem.de ha forgatja akkor se indul....
benzin van benne, sőt még a csap is nyitva van vészleállító nincs lekapcsolva, biztik jók.stb.
megpróbáltam összezárni a relét és úgy is forgatta szóval az elött lehet vmi gebasz.demiii?
ottkellett hagynom vácon holnap reggel mehetek busszal meg egy táskányi szerszámmal......de azt sem tudom h hol kezdjem!
nincs vmi gyakori hiba vagy valami?
KÖSZÖNÖM!
tiszta ribanc ez a bréjjZi, mindenki levelezik itten vele....



....enyémet megkaptad?
Mentalevél és nem a mojito-ba
majd jelezzé má' hogy odaért-e egyben a cucc. Meg hogy mit szólt a fiad hozzá...
Hali Freon tudsz adni egy e-mail elérhetőséget? Egy kis átalakításos dolog miatt kérdeznék 1-2 dolgot Előre is köszi.
feladva
KÖSZI..Teee..kurvafuttató hím Jerry
mailbe légyszi mennyiért meg egy képet esetleg. csunyán megjártam a multkor vettem egyet és akkora hullám van benne mint a balaton:D
Szia van tárcsám párba.
Köszi!
Az igazság az hogy baszottul le vagyok égve anyagilag illetve a szülőknek is tolom a pénzt
Szerintem az lesz hogy kivonatom forgalomból és a csekket majd majd novemberben befizetem ha azt mondod nem számolnak rá több tízezer forint kamatot :D
valakinek 05-06 zx6r hez bontott jó állapotu első tárcsái nincsenek? sikerült bontobol egy olyat kapnom amibe akkora ütés van hogy én amikor megláttam gutaütést kaptam...
Strigó! Vonasd ki a motrot a forgalomból, mennjél be az önkormányzathoz ahova fizeted a kedves adót, majdan mondjad neki hogy időarányosan lesz szives kiszámolni hogy így mennyi is az annyi. Figyelem minden megkezdett hónap amikoris forgalomban van a járműv azt már csengetni kell. Tehát ha a kilencedik hónap első napján vonatod ki attól még arra a hónapra adózol. Tavasszal ezt nem kell eljátszani mert akkor már tudják hogy ki van vonva, és csak onnantól számolják mikoris visszahelyeződik a forgalomba a gíp. Egyébként a december 31.-ig befizetheted kb 200 forint késedelmi kamatot rászámolnak max.
Ki milyen oljat használ és mi az amit a leginkább ajánlanátok? Előre is köszönöm.
Oda! Sorry hogy eddig nem adtam fel.
Holnap első dolgom lesz hogy feladom
figyejjé csikánó.13.-án lesz gengszterem szülcsinapcsikája.ideér addig a lapocska?mer annak nagyon örülnék..ő meg mégjobban ..és akkor én meg pláne
Hali srácok! Mitöl lehet hogy a váltó egyszer csak nehezen akar menni mármint rálépek hogy visszaváltsak, és nehezebben veszi be meg felfelé is. de eddig nem nagyon csinált ilyet
Előre is köszi
nekem van ha kell hivj fel 06309492804
Nekem is! És nem is kevés hogy a jó *urva anyjukat. Amúgy kénytelen vagy befizetni és úgy is jársz a legjobban. Most befizeted, kivonatod a forgalomból és jövőre amikor újra forgalomba helyezed jóváírják neked az összeget.
Fizesd-be mert nem lesz segíj
Szevasztok srácok.

Kijött a teljesítményadó a motorra. Viszont most kivonatnám a ideiglenesen a forgalomból. Ha most befizetem akkor jövőre annyival kevesebbet kell fizetnem vagy ne is fizessem be?
Kawasaki Zx 6 r alkatrészei bontásból eladók tel 06309492804
Az irodában te is bent leszel mint a többi f... úgy hogy nagyon nem tudsz elbújni .