Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jol hangzik.

A motort mar ezzel vettem, igy fogalmam sincsen, hogy mikor/hogyan/honnan/stb. kerult bele. Meg azt sem tudom, hogy a rozsaszin es a szurke allito gombok kozul ki melyik csillapitast allitja.
közepén otan van
Na avval a fanyéllel pont annyira jutnék mint a mostanival..szóval mosmá elkezdem keresgélni amásodperceket..de nem öhlins rugó kell doktorúr ..hanem öklins gááátlóóókompletta..
Nekem Wp van de nem igazán így néz ki
NA meg is van a kép öhlins ha jól olvasom
ZX10-be keresgeltek gatlot?

Ilyen WP cuccrol mi a velemenyetek: http://giszo.yaosp.org/zx10/20... ?
nyet...aszondák a hozzáértők hogy 2005 ösbe még nem volt ttx...szerintem gixerét kell megfaragni...de az biztos hogy a sietéshez az már kellene....mer a hátullya ugyszar ahogy van...idomok?he?meg kéne egy segédváz is..assebaj ha törött...és ha sugóéknál jársz vigyé má be egy kilót légyszi merannyi a saram..kicsit több köszitenksz gyorsváltó.....ugy döntöttem hogy miután még szarabb lett a ballábacskám..ezé kell..vagy váltol helyettem?merakkor gecigyorsakleszünk:)csak nehezek ha te is felülsz
Találtál már hátsó gátlót ? meert esetleg tudok 1et ha tudok küldök képet
Ja meg labda szonda.levegő menyínségmérő ,meg elborulásérzékelő vagy nem igazán tudom mert nem ez a szakmám UFF én szoltam
pl az üzemanyagszintjelző
Hali

Miért van az, hogyha elbillentem a motort a jobb oldalra csak akkor indul !? Nah ilyenkor mit lehet tenni ? Milyen érzékelők vannak ebben a fosban ? (2001-es zx6r)
Halihó.

Nincs valakinek véletlenül elfekvőben egy első kereke, konkrétan az Y küllősre gondolok!Akinek van eladó az lehet érdekelne!
Nekem van egy eladó 05-06 évjárathoz. Ez jó a 07-08-hoz is csak a TPS csatlakozót kell lecserélni mert az abba az évjáratba másik alaku. Ha érdekel keress meg.
Szia itt és 6 ezer darabja

Üdv: Andi
Megjött fasza köszi
http://youtu.be/cd1ojEeriLM Szerintem tudja kinek szól csak nem akarom reklámozni mert ez az oldal nem a régiségekkel foglalkozik
Tudok adni! Adatlap!
Helló mindenkinek!
2000-es évj zx-6r jobb első index kompletten kéne mert eltőrt. Vagy esetleg valaki tudna bontót ajánlani.

Előre is köszi!
Leveszed a plexit és hozzáférsz ilyen gumidugókban vannak az égők a műszerfal hátuljában van jónéhány.
valaki nem tud eladó power commandert zx6r 2007be?
Ha már itt tartunk. Kiégett pár izzóm a műszerfal világításában
Hogy tudom cserélni őket? (96)