Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem, köszönöm!
Akkor ez a kis alkatrész ilyen drága?
Tudom senki nem mondta, hogy olcsó lesz... :)
Jön a téli punnyadás aztán rendbe szeretném vágni a gépet!
10500ft/db Rendelésre tudom hozni! fölöslges mind a 4-et cserélni!
Mennyi lenne?
Érdemes ilyenkor mind a 4-et cserélni vagy elég azt ami nem gyári?
Ha fenn ülök a gépen balról a 3. hengeré amit cserélni kellene.
ZX600F-el indul a motorkód. 96-os a gépsárkány.
Mennyi lenne?
Köszönöm a reagálást!
Újban tudok segiteni!
Sziasztok!

96-os zx6r-hez keresnék gyertyapipákat,a konkrétan a 3-as hengeré nem gyári és azt cserélném.
így van.
Giroszkópcsere.
Sziasztok.

A segítségetekre lenne szükségem. Olyan problémám lett a géppel, hogy ha nem egyenesen áll nem indul be, de még néha hogyha úgy áll akkor sem. Nem győzöm rángatni, hogy beinduljon Valakinek még nem jelentkezett ez a probléma ? Segítsetek már légyszives. Amúgy egy 2001-es zx6-r ről van szó.
Az még jobb lenne, ahhoz még értenék is ha szerelném
Neked nem elektromos kellene
Akkor majd hikomat motor kell majd.
Legrosszabb esetben le kell vágni térd felett és megoldódik a probléma.
Nem puhány hagyományos foci. Elég volt egy rossz mozdulat. Ezt a térdemet műtötték korábban és hát gyengébb ezek szerint.

De semmi gond rendbejön és megint jó lesz.
Látom zajlik itt az élet! Ha nem tudsz focizni, ne csináld! Vagy amerikai fociról van szó? Jah és jobbulást!
Hát az hosszadalmas lesz, korábban már volt egy szalag műtétem ugyanezen a térdemen és fél év a rehab a műtét után

De majd csak túlélem jövő nyárra legyen jó megint és le van szarva. Mondjuk csak a jobb lábam sérült azzal meg úgyis csak fékezni lehet. Majd átszokok a több elsőfék használatra
Bazzeg! Jobbulást.
Na nekem befejeződött a szezon. Úgy néz ki sikerült elszakítani a térdszalagom. Veszélyes ez a hobbi teremfoci
190 simán.még 191 is.ülés állitható, egy sínen csúszkál előre-hátra mint a kettesgolfon,amikor a jobb egyben kúrod a gárét fősuli estéjén.A kormány középen állítható egy csavarral, ami azt hiszem hatos imbusz,mint a BMX-en-csak ügyelni kell rá ,hogy utána okvetlen vissza kell helyezni a Star Wars felirattal ellátott habszivacs pöcsvédőt.
akkor még királyabb. Valaki?
Melyik évjárat? Amúgy elfér a legtöbbön, bár az újabb modellek kisembereknek kedveznek Én hosszabb túrát nem javaslok vele, nem arra tervezték az ergonómiáját. A kormány állítható, de eléggé korlátozottan az ülés az fix. A 2002-től visszamenőleg kényelmesebbek, de ki kell próbálni az újabbakat is. Pl nekem a 2005-ös a 2002-eshez képestkényelmesebbnek tűnik, de én egy törpe 170cm-es motoros vagyok
Ott még kiskutyafasza is van csengettyűvel.
Illetve még olyan kérdés, hogy milyen véleményetek van róla? Előnyei hátrányai? Típushibák? Nagyon megköszönnék egy kisebb leírást róla! :)
Hali! Olyan kérdésem lenne, hogy egy 190 cm magas ember, elfér-e kényelmesen hosszabb utakra is egy kawa zx-6r-en? Illetve, állítható-e az ülése vagy a kormánya? Előre is köszi a válaszokat! :)
18.95$ ha egyet rendelsz, az összes többinek 2.99$ a postája.