Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És van fekete meg ezüst is
Szerintem meg menjetek el a fabory-ba...én ott 2 motorra való csavart válogattam össze 2000 forintért ... csak egy tipp
Na ezt én sem vettem észre! Köszi a linket
Szia!

Nézd meg itt, ezek "normál" színűek.

csavarok
Sajnos csak feketében. Nekem is jobb lenne ezüst színben de nincs.
Te ez az idom csavarszett csak feketébe van?
hatalmas
Ez amúgy egy szétcincált légszűrőszivacsnak néz ki. Nem árt nem használ de azért én kipiszkálnám onnan.
Szezonzáró sláger http://youtu.be/G-9YJpJAP_o

Bazzeg üres a tank

Ott volt akkor oda való igaz semmi keresni valója ott de ha mégis akkor ha kiveszed mi lehet megáll vagy nem-megy vagy esetleg a kormányzásba is bele szól esetleg a karbi szinkronba bele zavar ezen el kel gondolkoznod mielőtt változtatsz a motorodon tehát gondold meg mielőtt kiveszed
Srácok ezt találtam a tankba 1 hónapja van nálam a masinka és sztem ez a szivacs nem odavaló szerintetek?
ebayen találtam egy eladót akitől kompletten lehet kül. kawasaki típusokhoz rendelni az idomszetthez csavarokat,alátéteket.
Valakinem nem kell esetleg egy komplett csomag? Csak mert akkor talán megtudom beszélni az eladóval hogy a posta legyen olcsóbb!
Jelenleg általában 45$ a komplett csomag plusz 20$ a szállítás...

Valaki? Csak mert én jövőhónapban rendelek a kúrvámhoz


Örülök most pedig kúrva gyorsan nézzél rá a facebookodra
Köszönöm Strici!
úúú ezt olyan gáz leírni..megköszönök valamit egy Stricinek
Üdv! Eladó Kawasaki ZX-636R 2005-2008, ZX10R 2006.-2007 verseny,füstszínű teljesen új plexi! 10.000 Ft
Úgy érzem és remélem is hogy a kawa ezzel a lépéssel feladja a leckét a többi gyártónak
Szívesen beszámítattnám Micikém egy ilyen kúrvába
2013 Kawasaki ZX-6R 636 promo video

Vélemények? Szerintem nagyon ütősen néz ki a kicsike. Az elmúlt évekhez képest szerintem design terén a legjobb
Bakker ekkora reklámot nem is tudok kifizetni
köszönöm Tomi kicsiJoe
Éjszakás vagyok de ami késik nem múlik

Amúgy milyen a meló? T
etszik a környezet? Munkatársak milyenek ?
Sziasztok!
Szerintetek mitől lehet az, hogy dadog kis fordulaton a masina? 1-4-ig kb? Hidegen melegen... Most volt gyertyasor csere. Ettől még ugyanúgy csinálja.
Ahhoz képest még mindig nem találtál meg
Mikor dolgozol?
aksi?