Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ráizgultál mi?
Hátsóm még lenne is a régiről, elsőm sajnos nics
Legyen?
hétfőn reggel
keress meg hátha megtalálsz
régi nincs?
Készülj sok sok sörrel mert megkereslek . ............ nem viccelek


Mikor kezdesz ?
Az biztos nem kell, mert nem változik a tulajdonos személye. Viszont van törzskönyv is és úgy tudom hogy abban is benne van a szín, de ebben nem vagyok 100%ig biztos.
Én még eredetvizsgát is hallottam h az is kell hozzá.
6eft új forgalmi
Hali!
Lenne egy kérdésem srácok! Télen szeretném átfényezni a ninjámat zöldre most jelenleg lila forgalmi szerint is. Papírmunkába mennyibe kerülne átírni meg mi kéne hozzá? Csak érdekelődök h tudjam mi merre hány méter.
azaz....fehérvári denso...minőségbiztosítási mérnök a bejövő áru részen méne vagy mivan?
Tudok újban! Adatlap!
Székesfehérvári DENSO-ba ?
Akkor ezt megszívta mert oda megy de melyik részleg vagy gyár vagy mi azt nem tudom
Tomi oda ne jöjjön ,mert megtalálom aztán kénytelen lesz belépő piát hozni ami tuti nem érné meg neki
kurva letté?gratulálunk
Denso ?
Helló mindenkinek!Sikerült letörnöm a jobb első gyári index felfogató gumit.... (ZX-6r 2000-évj)
Gondolom jópáran lecseréltétek a gyári indexeket... ha igen vevő lennék egy jobbosra.

Előre is köszi ha valaki tud segíteni!

e-mail: viktor760317@gmail.com
mobil: 30/475-31 -17
nnna...végre van munkám csajok
Semmi akadalya! Foleg a penzkuldesnek!
doningtonban csak autoberlesi lehetoseget talaltam....
aztköszi.
Tudok segiteni! Adatlap!
...tudom, valakinek ilyenre lesz szuksege hamarosan... vagy kicsit kesobb...vagy majd valamikor...

2007-08-as blokk alkatreszek: deklik, komplett valto, hajtokarok, dugok, inditomotor, kupplung, vizpumpa, olajtekno, generator, olajhuto, csavarok, stb...
Aham, aztán ugyan millen méretben gyártották a kabátot?
Nincs valakinek elfekvőbe egy 1996os ninjához balos tükre véletlenül?