Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En ujat vennek a helyedben.
milyen láncot érdemes venni a 95 vasamra?
Perec. Írtam mailt!Rálesel?
Akkor pont vége a szezonnak így már nem is kell befizetni
60 nap....
ha jóltudom van egy kis átfutási idő, nyugodtan motorozhatsz
Miatt! biztos neccesebb lenne, mert végett nem létezik.....

Egyébként meg húzzadneki, mert még van 30 napod befizetni.
Hali

Segítsetek már egy kicsit, ma járt le a biztosításom, és elfelejtettem befizetni a csekket. Holnap motorozni akarok, de biztosítás végett necces lenne.Nincs erre vmiféle törvény hogy még érvényes legyen ?
kűddök pizt..küggyé Springbank-t..maj megaszondom hol lehet Winchben kapni óccóban mint 500 pounds azt szívesen innám minden este persze ha ott lennél akkor nem.
el is felejtettem neked meselni h meg otthon alkalmamvolt kiprobalni egy s 1000 rr limited et....
nem szar..... de azer csak nem kazavaki
ooo.. baszod... pont a szuletesnapomon lesz a kovetkezo palyanap....

http://www.donington-park.co.u...

de messze vagyok meg az itteni palyazastol...
messzebb mint otthon... joe gyere ki!
de hala egnek 3nap alatt majdnem tobbet kerestem mint otthon 2 het alatt csak a lakasok ne lennenek ilyen dragak....

Udvozlet evriba'dinak Winchesterbol
esztetetéllegnemértem , de hamá akkor szerezznekem egy szúnyoglányt merúgyeccerübb merillyenszépentudokpislogni
esztte nem érted szúnyogcsődör
De mekkora skót vagy mo 2ezeré sör mibajodlesztőle?

svédet kérdezd..úgyis elvették a liszenszét,most hogy kiért sloringre... pfejj....minek ez a mams_?és amugy le lehet őket váltani..de miért nem?
Johet egy link! 35 om mar van
Ki a faszom az a still? valami enekes?
kb 1 hónapja van nálam azóta mindig kenve van.amikor elhoztam eléggé laza volt a lánc.de azt már megfeszítettem.viszont van egy pont ahol egy kicsit lazább de nem vészesen.ebből gondoltam h szakaszosan van megnyúlva...
egyébként milyen láncot érdemes rá venni?95ös
előre is köszi
sajna nincs
van ott elég...no meg pálya is...kimégy egy pályára és tudsz motort is bérelni óccóé..és a pálya napi dija 30-35 font monnyuk ők úgy mennek esőben mint te szárazon:)
óóó és van valami ingyenjegyed?
Helo how are you. still speak Hungarian?
Szej helo' innen a messzi tavolbol

jo lenne ha a motor is itt lenne