Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vegyél újat.attól sistereg.
..hogy nem új....és szar...a szakaszosan nyúlt lánc csak verekedni jó.
aztakurva....
Szerezz új anyákat és próbáld meg újra szegecselni! Mérd meg a furatot ami a vázban van! Megnézem milyen átmérőjű a szegecs. egyáltalán újra szegecselhető e!
kented mert az is lehet meg ha túl feszes
tele tank és akkor nem emelgeted vagy spanifer
mitől sistereg a láncom?a láncvezetőt már megcsináltam.a villába nem ér bele...a lánc feszes.nemértem.
mondjuk a láncom szerintem meg van nyúlva szakaszosan de nem nagyon.annyira nincs megnyúlva h beleérjen a villába.mihez érhet hozzá?
valakiiiiiii
Megnéztem és rajta van a csavaron az az anya aminek a vázba kéne lennie.
koszonom a valaszt gondoltam h ilyesmi lesz vele
Pont arra jó, hogy eljussál a legközelebbi kútra. Ha nagyon közel vagy akkor még nyugodtan húzzál neki kövér gázt;) 3-4 liter van még benne.
2 db szegecs anyának kell a vázba lenni!
Mint a képen!
Valószínűleg kiszakították az anyákat!
Ha szerencséd van 2 db új anya berakásával meg tudod oldani. Csak kell egy szegecs anya húzó meg 2db szegecsanya!
Sziasztok.Egy olyan kérdésem lenne,hogy ha a benzincsapot tartalékra állítom akkor csökken a motor teljesítménye s ezzel benzint spórolok meg,vagy csak arra jó,hogy nem áll meg a motor x,y mennyiségű benzinszintnél?köszi a választ:)
illusztralom keppel. az a kerdes h ez igy kijar barmikor feltudom emelni a tankot nincseb fixen lerogzitve.
Na akkor ennek a mondatnak fuss neki mégegyszer
Basod már nem szőkít ,kopasz
Srácok 1996os zx6rhez jutottam hozzá és az lenne a kérdésem h elöl a tank felfogatásnál a 2 csavar csak ilyen gumiágyba ül bele semmi lecsavarozás mert most van benne 30 hosszú csavar és semmi menet amibe belekapna. Előre is köszi.
Joepapa: Olaj biznic megyen még?
A josseb ellenkezője, még ennyi sem tudol?
A lófasz és a franc = helyi változata
Ez benne van Lásd én példám másik blokk ami geci szar viszont ha kicseréltetem a tömittést akkor lehet éveket elmegy DE lehet csak 50km-et fasz tudja .
Most ezt érzem legbelül,hogy meg kell válnom tőle fájószívvel.

Igazából még mindig az jár a fejembe,hogy hogy tudott beszarni a saját blokkom hiszen mindent megtettem ,megadtam neki soha nem húztam el az olaj cseréket + mindig mindent cseréltettem és minden évben szezon előtt vittem szervizbe átnézetni.
egyszerűen NEM ÉRTEM , ,
de mi az a rosseb?
janou lehet igazad van DE ennyi csalódás után rosseb tudja. A lényeg ami lényeg túrázni szeretnék ezzel nem lehet viszont 2 alternatíva van
- marad és kap egy másik felső villahidat+"túrakormányt" ha túrázni megyek és persze igényesen megcsinálva.
Vagy !
- eladom és túra-sport lesz helyette .
Hali Go! most vett egy ismerősöm sv1000-t, persze minden használtnál van esély, de egy kalap lószar volt. már 400e-t ráköltött. inkább z1000- vegyél. az sv nehéz és szar vele döntögetni egy ilyen könnyű után.
Persze ez saját tapasztalat/vélemény. Sok sikert hozzá.Én túl léptem az 50e km-t a hétvégén és át lett nézetve tejesen meg belett állítva és nagyon sok jót mondott a szerelőm. remélem igaza is lessz mert nekem is eladó sorba került.
beleöltél eddig egy csomó pénzt, most beleölsz még többet hogy aztán eladd és jó sokat bukj rajta?
Cső Strici
Hát most úgy áll a gép,hogy garázs pozisön ,aztán füzi után tömittés csere. Aztán a sorsáról még döntök de valószínű,hogy külön válnak útjaink.
A következő lehet,hogy 1 "tucat motor" lesz és asszem V2 ,mert olyanom még nem volt és azt is ki akarom próbálni . Asszem én befejeztem a supersport gépel való karcolgatást egyenlőre aztán ki tudja lehet visszatérek hozzájuk de most nem így érzek. Inkább túrázni szeretnék ezért inkább a túra-sportok felé kacsintgatok SV1000S tetszik rohadttúl.
Picit csalódtam ebben a típusban mondjuk erre számítottam kicsit,hogy 1 blokk csere nem megy majd olyan simán mint ahogy tűnt és lesznek problémák csak arra nem,hogy mindig akkor amikor nem kéne mert utálok az út szélén várakozni pláne utánfutóra .