Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én régebben matricát gyártattam a számlapra és felragasztottam rá. Ez még anno az NSR-emnél volt.
Srácok ilyen számlapokat honnan tudnék szerezni nem tudtok vmi oldalt?
nem kell nekem áron, főleg nem dupla, de egy csinos barna így mos hogyalkuggyam le a felének a köbgyökét, nehezíted az amúgy is kilátástalan helyzetemet, hogy a kebelemre
szótárból rakja össze a betűket,ne bántsd a lelkemet.ám ugy add el neki mintha nekem adnád,tehát dupla áron
Ennyire nem hosszú.
márolvasom is
Ha rendben van a motor akkor menjél hétvégén és vedd meg vagy várjál januárig és vedd meg olcsóbban.


emesemkáes küldtem mailt, nem szoktad olvasni?
Nem az a lényeg, hogy csodálatosan csillogjon villogjon, hanem műszakilag legyen rendben.
Sziasztok! Tapasztalt kawasakisok véleménye érdekelne. Úgy döntöttem Kawasakira cserélem KTM-em, illetve még nem döntöttem el teljesen, mert nagyon szeretem a jelenlegi motort is, de már jópár éve ilyet használok, így már vágytam valami másram és 600-asok közül magasan a kaeasakik tetszenek legjobban. Hétvégén kipróbáltam egy 2004-es ZX-6-ost, nagyon szép állapotú, újszerű motor, gyakorlatilag hétvégén el tudnám hozni, de még kicsit vacillálok, megéri-e majd az árkülönbözetet a csere, szóval kéne egy kis lökés, meg tapasztalatok a típussal kapcsolatban. Köszi előre is! üdv
Celszeru akkor bontoban keresni.
Sziasztok. Tudnátok segíteni hol tudnak kapni utas kapaszkodót 1999 évjáratu Kawasaki ZX6R-hez.Bontottat
hámosdemé mondod, azaz írodeztet de olyan kis izé vagy háténmá nemis vagyok okos?
amúgy a rencám világitás az nemaz, amikor rávilágit a mögöttes forgalom? látod milyen okos dógók tudnak megszületni a szürkének nemondható állomáűnyombúlbőlból, meg vizsgánál rákell világitani és megaszondani a vizsgabiztosnak naláttya világítaza renccám, csak fel kell töteni a foszforeszkálóját ez ilyeneredeti utángyártott típus
Sziasztok eladó egy pc 3 !
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Sziasztok!
2007-2008 ZX-6Rhez hátsó kerék eladó!
http://www.kepesmotor.hu/felni...
nem


Dobok egy mailt.
Nincs rendszámvilágításom
Miert ne sikerulne levizsgaztatni?

Ha fog a fek es van rajta rendszam akkor mar viszonylag nehez megbukni vele.
Tehát senki...
Sziasztok.
Van eladó Finster dobom karcos némileg de ahol jobban karcos az belül van és nem látszik,nem horpadt és nem lyukas,meg egy leömlő sorom átalakított véggel(a gyári összekötő le lett vágva és egy 51,5 mm-s külső átmérőjű saválló csődarab lett behegesztve.Így más kipufogót is hozzá lehet csatlakoztatni slip-onos megoldással összekötő csővel.Ha valakit érdekel írjon
Ha már pont a műszakiról van szó, nekem 6 nap múlva jár le. Ha nem sikerülne levizsgáztatni tud valaki valahol a közelemben valami "okosat"?
A jobb kezem az asszony és köszönöm ismerősöm nevében is , .
le.adatlapos műszaki vizsgával.jelentkezik műszakira forgalmi nélkül,előtte ocsmányirodában adnak egy adatlapot ami alapján levizsgáztatják,műszaki után elkerózik aocsmányba ujfent -10.990.-ft befizetése után kap matrinyát + 6.000.-a forgalmi de ugye azt ugyis ki kell fizetni átirás miatt.tehát értelmesebb lenne először vizsgáztatni...de..!amikor először megy okmányocsmányircsibe,nem árt megkérdezni az adásvételi alapján,hogy nincs e elidegenitési tialom a járművön frsz alapján--merakkó átse tuggya iratni...ez lehet teljesitményadó tartozás vagy bármely peres eljárás miatt is..elég kielégitő vót bazmeg?ha nem vedd elő a jobb kezed