Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ejj baszod most olvasgatok vissza hogy mi történt a motorral.
Idén sajnos nagyon keveset tudtam használni (Barcelona kiruccanások miatt) viszont jövőre belehúzok. Ami idén kimaradt azt jövőre pótolni fogom.

Most akkor hogy áll a gépsasod?
Na ja, én is. Pedig direkt ezért szerveztem át a napot, hogy még éjszakai repülővel hajnalra visszaérjek, erre úgy lebetegedtem, mint a fene... valahogy nem akar ez a lájmparti nekem összejönni, már sorban a harmadik...
A képeket néztem, remélem jól szórakoztatok.
Cső jányok milyen volt a dzsindzsa nap ?
Na jóvanmosmá mindketten
nem fosok messze lakok
tisztán látod, hogy akkora a csávó ,hogy csak fekve fér a képbe ,mégis megkockáztatod a beszólást...ejj-ejj..nem foglak megvédeni
na kabbe szerencséd hogyüresa tankom, me különben mos elindulnék oda ahol vagy
ha siettél és volt hely lehetett menni többször....
nekem 2-szer sikerült
Talán ő látta de ez nem megbízható forrás
Ugyanmá azt kilátta tudod aki nemvolt ott az kihagyta
fasz tudja... A lényeg hogy nem akart fordulni semerre...
Sziasztok segítségetek kellene kawasaki zx 600 fordulatszámmérő bekötése kellene, előre is köszönöm
Üdv Milán
Mi lelte a kulcsodat, befolyt a monster?
Jó volt a Lime party, bár azt nem nagyon értettük hogy mi értelme volt fagyi kupont adni amit csak Székesfehérváron lehet beváltani....
Alapból késve indultam el az első etapban mert tankoltam stb. A csoport már javában a 2. körét rótta... Aztán a nagy sietségben elnéztem az egyik kanyart, kimentem egészen a sóderágyig. Hát az nem volt valami felemelő érzés... Ahogy vége lett az etapnak és visszajöttem a boxba, mentünk újra regisztrálni. És már indulhattam újra vissza a pályára. Aztán a végén nem bírtam a kulcsot elfordítani, folyamatosan gyújtáson volt, úgyhogy begurultunk vele a szervizbe ahol az elkövetkezendő 1 óránkat töltöttük.
Kaszástomi odajött köszönni, remélem legközelebb többet tudunk majd beszélgetni...
háddeja.dehát elmotoroztad a tájmot amigén zabáltam.iszonyatos pébét mentem:2 adag gulyás volt az eredmény.persze azé motoroltam is nem is szart
Az emberek hálátlanok. Ha a kisujjad nyújtod akkor a karod kell nekik ingyen
Jahh, jó volt újra a ringen menni. Több mint egy éve nem voltam kinn.
Volt kinn sok rattyer motoros meg igyen evés-ivás mi kell több a népnek. Egy dolog viszont kiakasztott, a regisztrációnál mikor kiderült hogy egyszerre csak egy etapra lehet "feliratkozni", 10-ből 8 ember húzta a száját hogy csak ENNNNNNYYYYYYYYIIIIIIIIIIIIIII. Semminek nem tudunk örülni bazzeg. Ha van rajta sapka akkor azé ha nincs meg azé.... áááááááááááááááááááááá

E Dzsó e... nem gondolod hogy egy kicsit szétdumáztuk magunkat?
Ez az egyetlen hátránya, de a közösség a lényeg ebben az eseményben, motorozás nyíltnapon élvezhetőbb. Majd várom a képeket is
Az ingyenmotorozas jobb volt, bar felengedtek boldog-boldogtalant egyszerre a palyara, nem volt tudas alapjan csoportokra bontva, szoval volt boven kerulgetni valo turazo a palyan.
Volt ingyenmonster meg grillkolbász
Kurvajo volt!
Meséljetek milyen volt a slájm party
Sajnálom, hogy ki kellett hagynom.