Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz a tippet
Sziasztok!

Ismét segítség kellene nekem!
Amikor beindítom a mocit rendesen van alapjárat, szépen bemelegítem húzok neki nagyobb gázt és kurvára leesik az alapjárat! Hiába állítom be megint mindíg ugyan ezt csinálja!
Mitől lehet?

Üdv: Attila
HA sokáig simogattad akkor lehet azért maradt sokáig nedves .
Fújd ki levegővel vagy tedd a napra
Sziasztok.
Érdeklődnék ,hogy esetleg van valakinek Kawasaki ZX6R 98-as évjárathoz összekötő csöve?Nem túl drágán. :-)Mert a gyári le lett vágva és egy rövid darab be lett hegesztve a leömlők után aminek a külső átmérője 51,5mm,szóval olyan összekötő kellene ami rámegy az egyik fele az 51,5 mm-re és belemegy a kipufogó 51,5 mm-s bemeneti átmérőjébe.Köszönöm előre is a segítséget.
Az előző hatosomon volt is ilyen kapcsolóm, nem én berháltam rá hanem az előző gazdája. Nem tenném rá ha nem muszáj, a japo mérnökök csak csináltak thermal designt, de majd meglátjuk.
Sziasztok!

Mennyi idő kell ahhoz hogy egy K&N szűrő completely dry legyen? Tapasztalat? Mert ma reggel mostam ki és még mindig nedves...
Köss be egy kapcsolót a ventire aztán mikor városban araszolsz bekapcsolod, filléres dolog és nem fő meg sem a motor se te.
Sajnálom hogy nem tudsz jönni. Nagy kár.
A hőfokod nagyságrendileg tök normális. Nekem amíg beérek Harasztiról Erzsébetre simán felmegy 100 körülig. Ha sok lámpa akkor elérem a 104-105öt is ahol bekapcsol a venti és visszahűti 100 körülire. Szal nyugodtság, városban így megy ez.
A ventivel nincs gond, teker rendesen. A hűtőfolyadék lehet, hogy koszos, de ha jól emlékszem tavaly vseréltem. Bogarak sem vészesek. Kimosom a hűtőt sterimoval és meglátom, hogy javult e ha nem akkor folyadékcsere.
Nekem városban ha sokat állok lámpa miatt akkor max 101-102 fokig megy fel.De ha a belvárosban 30-60 között haladok akkor max 90-95.Sajnos nem városba való.
Ahhoz hogy ilyen melegben 100 fok alatt maradjon városban a vízhőfok igencsak sietni kell, de a 110 viszont már sok. Megy a venti rendesen, hűtő tiszta? A bogár-por-sár egész jó hőszigetelő.
Lehet.
Akkor ma lehet, hogy strandra kellett volna menni és nem dolgozni motorral?
Ugyan nem 6-oson, hanem 10-esen, de nekem is ugyan ez volt a helyzet.

Varosban ilyen 50-70 kozti tempoval, neha 1-1 piros lampaval tarkitva a viz 90 fok felett volt vegig. Ha sokat kellett allni a lampanal, akkor 100 fole is ment sajnos.
Sziasztok!

Sajnos a slájm party kimarad nekem, el kell utazzak de remélem nektek jó móka lesz

Okosokhoz, meg van egy kérdésem. Ma tapasztaltam, hogy rendesen melegszik a motor, városban viszonylag haladós forgalomban is 100 felett jelez a műszerfal. Megnézte, folyadék van benne rendesen és a hűtőn sincs sok bogár ventilátor is működik. Mondjuk ma geci meleg volt de máskor nem melegedett ennyire. Ha piros lámpa akkor 108-110 C. Valami ötlet, eldugulhatott valami, vagy vízkövesedik a cső?
Valaki jön Győr környékéről Lime Party-ra?
eurom van, nincs jelentősége (sőt nem éppen örülök..),de köszi
Segíteni nem tudok benne csak tanácsit tudok adni, hogy addig rendelj amíg ilyen erős a forint.
'00 zx6r-re keresek első tárcsát, párban.
aki tud segíteni azt megköszönöm (akár ebay, akár alkatrészellátó, akár bontó, persze ne üssön stb )
nagyvason Goldfren 40/db és lucas 60/db, ennél várok jobb ajánlatot.
Hát akkor már nagyon kivagy...
aranyos
Látod már a neved sem tudom leírni ... Jonue ... Szted ááá
Így kell kiülni http://youtu.be/0hvHv5CXxyQ nem ahogy te
hát sajnálom
Cső Jonue
Hát ja így jártam és ahogy látom a jövőt csak szopás lesz vele de ennyire nem akarok pesszimista lenni. Megcsináltatom aztán jó lesz ez mert ha nem akkor .... , .

ringre nem megyek ki ,mert amúgy messze lenne sajna meg hát fájdítsam a szívem ááááá
Dumálunk mi még