Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teljesen egyet értek veled és ezt tudnia kell 1 szerelőnek SŐT . A pénz nem volt kérdés,mert meg volt rá hisz erre számítottam is. De ennek ellenére semmi csak egy olaj csere volt aztán ennyi most meg jönnek sorba a gondok .
Őszinte leszek eladni nem tudom ,mert lizinges és inkább megvárnám míg lejár a hitelem. Csalódtam nagyot a motorban és igen csak gondolkodom,hogy a következő 1 tömegmotor lesz azaz Sunyuki de SV 1000 S vagy valami naked bike ,mert én nem Rossi vagyok inkább túrázni akarok szép helyeket látni és ha lehet van rá lehetőség akkor szerpentinezni is.
De supersport géppel túrázni nem lehet arra rájöttem már.
Bazd, ezt nem hiszem el. Ez vicc. HIHETETLEN! Hogy a faszba? Bár ahogy olvasom előjelei voltak, de azért akkor is hogy ennyire ne legyen szerencséd...
Komolyan kár volt eladni a 01-est. Azért kinézhetnél Lime-ra, ha másért nem dumálni egyet.
Hát így utólag belegondolva a vezérműlánc csere után mer lehetett sejteni, hogy szar van a palacsintába. Nem tudom mennyit állt a blokk de több év után lehet szét szedettem volna és teljes mosást csináltattam volna rajta. Nem tudom, hogy egy 4-5 évet állt blokknak elég-e egy olajcsere? Persze az csak a munkadíjban +30-40 rugó szóval nehéz ügy de kiderültek volna a dolgok.
Persze utólag könnyű okosnak lenni. Ez van most már csináltasd meg és imádkozz mellé. Aztán jövőre hirdesd meg és vegyél egy ismert előéletű valamit.
Cső Tomi a blokk olasz a szerelést meg Borsó Tibi csinálta . Eddig minden korrekt módon megcsinált és hozzá teszem faszán DE egy ilyet nehogy már ne vegyen észre,hogy paszta van a henger fej tömítésen ami kibaszottul nem jó ezt még én is tudom aki nem merne szét szedni 1 blokkot nem hogy Ő aki ezt csinálja nap mint nap.
perec őszinte leszek fasz tudja ,hogy mi lett csinálva a blokkal. De azon viszont elgondolkodtam,hogy ha a kibaszott vez.láncot cseréli akkor kell -e a hengerfejet bontani ? A másik az ha én szerelő vagyok és látom,hogy pasztázva van a hengerfej tömittés és a kuncsaft azt mondja mindent cserélj ki amit kell ilyenkor főleg ha éveket áll a blokk akkor nekiállok aztán megcsinálom NEM , . Úgy hogy szerintem nem véletlen van paszta a tömittésen erről ennyit
Ez az így beszopni hallod áááááá
Ölni tudnék konkrétan mondjuk már ennyire nem drasztikus a helyzet de azokban a a pillanatokban azon gondolkodtam,hogy simán szív baj nélkül felgyújtom a faszba. De aztán külső nyomás hatására (asszony, haverok) nem engedték .
Részvétem! Honnan jött a blokk, ami bele került és ki szerelte, ha megkérdezhetem?
hát ja...
ismerem az érzést! most én is "3db zx6r blokk boldog tulaja vagyok"
és nem volt őszinte a mosolyom mikor a sajátom nem vette fel az olajat a és elkezdett kopogni!
én persze azt elkönyveltem hogy addig jó amig nincs széthúzva a blokk! és leszarom mi csörög addig benne! leszarom hogy mennyire csörög a vezérműlánc! amig gyári összeállitásban megy addig nem piszkálunk semmit

de a szerelő választáson én is elgondolkodtam

volt polirozva a hengerfejed?
sztdomén...majmegvárlak..vagynem.
'szt meddig leszeee otta.....?
az jó..merén kurvapáréé előtt szeretnék menni egy hathatós 1.57 et....esetleg ha kitolnád a mocskos pofád.. vanegykis megbeszíínivalónk-e
Ja megjött, uhho nem vagyok terhes.
Holnap ne híjjá mert melózok és zúúúúzda lesz, nem fogom tudni felvenni. Pénteken lánypartira viszont lehet megyek, vagy valami vagy egyéb.
megérkezett?és van e kis zöld papirom?meg amugy is felhívlak holnap ha ünnep van habasszájba kisköcsögöm
Inkább pszicho thriller.
Ez már kabaré vazze.
Há' ez van ombre. Hidd el nem örülök hogy így benyaltad, és úszd meg ne túl drágán a dolgot. Egy hónapja nekem is otthon pihen a supermoto felújításra várva, szóval tudom hogy szar dolog ez.
A helyedben egy szerelő váltáson is elgondolkoznék.

Node néha visszaülök azért a kawára, jó gép ez még mindig, ha megint sportgépet vennék újra ilyet vennék:
Csőőő jányok megjöttem Horvátból hál istennek .
No arra rájöttem,hogy ez a motor nem erre való kb 2200 km +,- 200 km -et hajtottam a jószágot . Az hagyján,hogy beszopattak és az indulás elött 4 nappal vez. lánc+ feszittő csere volt DE ez a geci hazafele azaz Zágrábnál megadta magát és henger fejes lett Siófokig azért nagy nehezen lábon eljutottam onnan meg utánfutózni kellett mert nem akartam öntögetni a vizet 20 km-enként annyi orom az ürömben,hogy a tüzérbe nyomja a vizet nem az oljba ,
És mint ha hallanám ddt és vazz szavát "NE IGYÁL ELŐRE A MEDVE BŐRÉRE"
Őszinte leszek a faszom tele van ezzel a hulladékkal már ennyit szopni 1 geci motorral a 01-es kawámmal soha ennyi bajom nem volt mint ezzel a szemét szarkupaccal. Hogy bassza meg a kúrva kibaszott anyját de akkor is megcsináltatom és ha lejár az a geci lizing széttekerem a genyót hajak meg.
Lime party kilőve idén hál istennek pedig hogy vártam de sebaj majd jövőre .... TALÁN -.-"
Ekkorat dontiteni...
Igy ment csak......majd jovore.....
ökkörvagy
Te versenypályára olajjal töltőd a telót nem szabad mert ha perecelsz (ami elöfordulhatnálad ) akkor minden tiszta oil lesz. ezekutánmindenolajattessékleengedninemkellmerveszélyes
de ha mégis.....felülre bekötök 1-1 olajtartályt
van olyan hogy szimmeringcsere után kicsit szivárog aztán eláll..nem hinném hogy kifogyott fél liter:)
Persze... Kell egy vékony léc vagy hurkapálca, rajzolsz rá beosztást és amikor kíváncsi vagy a szintre, betolod a tankba. És még olcsó is.