Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Utólagosan lehet egy 96-os gépbe üzemanyagszint jelzőt beszerelni?
elkelt! Sajnálom...
há bocs hogy ugy faképnél hagytalak de dolog volt

ja azóta megállt a telófolyás ...vagy csak kifogyott?
Ez de jó Videó
http://www.tesztmotor.hu/hir/hirek/ujra-636-os-lesz-a-zx-6r.html
Így se tudod vízszintesen egyenesvonalba tenni a kerekeket, há' még azzal a folyékony löttyel a testedben Egyébként minnél inkább kihívás, anál jobb szal a nehéz falat még jó is lehet
nehéz falat lenne az neked kiscsávó-és még nemláttam a sámlirólbaszós jogsidat senem csivit azé nehagyd otthon mer nyakonhánylak lekközelébb rántotthúsval
Előtte má nem is kellene? ehh jó van akkó a üveg lehet a tied émmeg majd de csak azé, hogy nehogyaszondd, hogy irígy vagyok
há én eddig még az üveg csivasz után is csak nőre vágytam..vagy másik üvegre
S abban ugyan mi rossz lenne? ha mindenki élvezi... Merugye az élet az élvezetekről szól vagy nem?
használj előzmény erre válaszadást,mert még azt gondolom a leszopással értesz egyet...
Úgy lesz! :)
leszophattokmindaketten
Szerintem a korral járhat
Elfáradtál hazafelé hogy így cammogtál
tennap annyian voltak a hringen ,hogy ugy sejtettem motoros tüntetésen vagyok a teljesítményadó miatt....nem volt 300 m amit egymagam tettem volna meg előzés nélkül,de így sem tudtam rosszabbat menni 2.01 nél.....mondjuk jobbat sem ellenben az átlagtempóm hazafelé az MO m3-as szakaszától a megyeri budai hidfőjéig asszem ugy 260 körülire sikeredett. ennyire örültem hogy élve elértem szentendréig.
temilyafaszt keresel itt?megártott az unikummm?
Máskor szólj nekem ha kell!
Hát eléggé. De hála Giszo kollégának megúsztam olcsóbban.
Tudjátok mennyiért vettem egy levegőszűrőt?
16 e píz (gyári)

Az elég sok, nem?
tomas25 megvan még a dzsekid?
Hello!
találtam egy ilyet
a kérdésem már csak az h ez jó az én 95-ös vasamra?
köszipuszi
Tulajdonképpen minden van, a weboldalra nincsen időm. Ha kell valami kérdezz, és beszerzem.
Most már tudom egyebként ilyen akciós áron volt ebay-en. mindegy. Jó az ár nálad majd még körül nézek mi van még.