Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó, hogy itthon is lehet kapni...
Egy ilyen NRC fedél rendeltem nemrég kanadaból (1998 ZX-6R). nem rossz
Mizu Go. látom olvasom hogy rendbe lett rakva a paripa de mégsem az igazi?! mennyit mondtak a vezérmű láncra?
Én most voltam nagy szervizen és azt mondta szerelőm hogy még egy 10e t elmegy a vezérmű klánc de jobb ha korábban kicserélem azon kívül meg makulátlan a kicsike, ma sikeresen beleforgatom a 50e. km-t.
Voltam már igy én is
nem rossz
helyes...
Véletlenül benyomtam a vész kapcsolót!
nem lessz rossz :) majd dobok fel egy képet a mostani állapotrol.
Hát reméljük a legjobbakat hogy elkészülsz vele. Aztán meglátjuk mi sült ki a projektből.
Pályafarokidom eladó 98-99évj zx6r-re.Hibátlan,anyaga műszál,festett/matricázott.Ár:10e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Köszi! A héten járok felétek akkor lehet benézek.
Sajnos csak 2007-től felfelé.
Ahoz csak Woodcraft-et tudok generátorfedelet, de ez lényegesen drágább, igaz ez a motorfedelek királya :)
Full CNC mart fedél a gyári fedél helyére. 55000 Ft

Vagy pedig NRC-t az 45000 Ft
Hát mos ott járok a projekktel váz kerekek lengővilla szinterezve, vázba benne a 06-os lengővilla és kerekek, tegnap bele kerül a blokk és az elektronika. Grafikai designt megterveztük , mert az idomokat telibe fóliázom az csak jövőhéten lesz meg valamelyik nap :S ugyhogy sajna az éven is ugrik a lime party ,bár még meglátom lehet felrakom a pályaidomokat és akkor goooooo
2003-2004 zx-6r hez lehet kapni?
Sziasztok!
Ajánlom az uj GB Racing szupererős műanyagból készült motorfedél vedő burkolatait. Jobb mint a karbon/kevlár boritás, mivel ezt nem kell minden esés után cserélni, mert nem kopik át. WSBK-ban és Moto2-ben is ezeket használja a legtöbb csapat. Az ár/érték arányuk szerintem az egyik legjobb a piacon jelenleg megtalálható hasonló dolgok között. Főleg, ha azt nézed milyen lehetséges károktól menti meg a drága motorodat.
A komplett motorfedél szett(jobb, bal oldal) motortípustól függően 40-70000 Ft között változik, de lehet egyenként is rendelni. Van "cápauszony" is a lengővilla aljára, bukógomba, illetve emelőszem is. Érdeklődni az info@euromotoracing.hu email címen.
Itt mindenki mindent elmond nem tartunk titkot
Lehet van rá esély de nem igen nagyon biztos talán de lehet nem majd meglátom talán elmegyek
mit kell még rajta összeállítani?
Ha össze áll addig a vas én készülök.
Sebességbe hagytad ? na áruld el!
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Most már megy a gépezet! Nem mondom el, hogy mit basztam el, mert ki fogtok nevetni! :D
Az aznapi pályanapon ott leszek aztán, hogy maradok-e azt még nem tudom.
Sziasztok!

Mivel eddig senki nem reagált megkérdezem még1x... Ki lesz ott a Kawanapon?
Eladó cuccok. mind 2003-2004 zx-z6r hez kivéve egy két dolgot. Van egy eladó vadonatúj Goodridge fékcső 2005 sajna nem jó a mérete mert épített mocihoz kellett volna és a gyári lábtartóhoz passzolt volna. Árakat küldök akit érdekel.