Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy Baz?
Videot megnezni!

Az evszazad superbike futamanak finise is benne van! A Buz gyerek is odabasz!
Biztos, hogy a lánc a szar? Egy kattintás kézzel a feszítőn?
Eladó Kawa ZX-6R 2009-2011 jobb oldalidom. Egy fényezés ráfér, de nem törött sehol.
Elhiszem,hogy nem kételkedtél de én most már igen -.-'
Viszont azt mondta a szerelő,hogy ez nem meglepő mert ő már látott olyat is hogy egy 600 RR -ben amiben kb 1500 km volt meg nyúlt a vez.lánc. Aztán ,hogy igaz e vagy nem a rák tudja már megállapítani mert én nem.
Bár belegondolva mi haszna lenne a kamuzásból sztem semmi .
Én komolyan nem kételkedtem akkor. Azért is kérdeztem. Sajnálom de túl szép volt, hogy igaz legyen.
Ja asszem igazad volt ddt van az sztem 30.000 is
Nem neked írtam. Go-nak nem bontott 3000km-es blokk van a motorjában? Lehet rosszul emlékszem.
Attol felek hogy agond a 60000km es hogy ez mar a 3.full szaraz inditozasa volt csori motornak odabaszott...
de mivel most 3db 636 van a birtokunkban csak osszehozunk egy baszottdurva blokkot! az enyemet! Mar uj rajta a z olajtekno, komplett valto gyari elsolanckerekkel :) , vezermulanc, szelepfedel, komplett kuplung, vizpumpa,
de persze h szar lett....
uh most tuti kap 1 uj hengerfejet, szelepet, vezermutengelyt,
es ha tovabb kopog akkor : hengersor, fotengely, hajtokar, dugo
es ha akkor sem lesz jo.... kihivom vutyli tlitykot hogy vigye haza a kazavakit japanba merha nem beleugratok a dunaba!
Nem sajnos a sajatomban......
a donorban mar eleve tudtam hogy elhajlott a fotengely ezert csak a tobbi kellett!
Abban egyebkent nem volt meg 2000sem!
Pesten szervizelt, gyari olajszuros volt! Gyonyoru olajjal! Kar erte.
meg szerencse h volt + meg egy donor! Ez full erintetlen.
Remenykedtem hogy nem az a baj. Egy fotengelycsapagy meg lett nezve az jo volt. Ezert gondoltuk h mas lehet a baj. De mivel mar 2naponaz at szereltunk ejjfelig hiaba....kapott egy komplett donort. De csak ideiglenesen!

Ha megis fotengelycsapagy a baj akkor mi a teendo? Cserecsapagy? Komplett fotengely?
A 3000km-es blokkban?
Csók perec úr mehót a blokkod
Nó szerintem a főtengely csapágyat ne lőd ki ,mer az a geci a nem jó + nekem a 4. hajtókar csapágyam is kakukk lett meg a 3-as ét is megkezdte. Úgy mozog körbe a főtengőm mint amikor keverőszárral keverd a csemperagasztót bazzeg

gondolom az oljateknőt levadásztad már és megnézted nincs e benne spin ha nem akkor nézd meg Aztán imátkozz hogy tényleg nem a főtengőd.

Most én is beszoptam ,mer köll genyó vez láncot cseréltetnem a fazs tele van
Sziasztok. Van itt valakinek elfekvőben 97es zx6rhez benzinpumpa?
Szia!
Remélem ezzel tudtam segíteni http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Üdv:Isti
Szép munka! Egy havernak füstölt el igy a rendszera KTM en mert megtöltötte napraforgó étolajjal a rendszert , gondolta erdőbe jó lesz A munkahengerbe tudsz venni felújító készletet pár ezer forintért. A csőről a féknyeregről és a taposokról talán délbe tudok küldeni képet, árba megegyezünk.
bár a hátsó munkahengerem megragadt nem kicsit.....azt is jó lenne kib*szni

megragadt, beállt, betétet elnyalta, tárcsa felizzozt, olaj felforrt annyira hogy a legtelenitőn kifosta az olajat!

ez azt eredményrzte h minden kanyarban driftelt
jöhet az info a mailemre!

lábtartó is erdekelhet főleg a két taposó!
Azt hittem, van eladó motor a tudatotokban.... Mármint hitelátvállalásos.
hova?
Huh KawaDan nekem eladó alkatrészeim vannak csak , várj ismerjük egymást ? csak mert nem ugrik be hirtelen ... :S
Várjuk Crazy-t is. Zoleee, mit lehet róla tudni? Láttam, menniyre jól elvagytok és én is csapatnék már párat. Amúgy tuti, hogy a "megvásárolandó" motor jó gazdája lennék, megkapná amit kell, rendszeresen. Ezeknek lelkük van.
Üdv mindenkinek! A kawamat átépítem egy kicsit holnap majd dobok fel pár képet :D
Lett egy pár eladó alkatrészem. Akit érdekel irjon és töltök fel képeket. kb. 30.000km futott de nagyon vigyázva volt rá:
2003-2004 zx-6r 636 kawahoz jó:
-első felni csapágyakkal szimeringekkel tengely nélkül, féktárcsával alig van kopás rajta csavarok nélkül illetve a tárcsa alatti kis vékomy lap nélkül.
-hátsó felni, csapágyakkal szimeringekkel tengelyel, láncvető nélkül! féktárcsa csavarok nélkül.
-hátsó féknyereg fékcsővel betéttel
-lábtartók, bal oldalt törve volt ezért 1 cm odébb lett furva, ez a tarto ingyen! pedáloknak semmi baja. Lábtarto fosti kinai de jó erős és fekete :D jobb oldani tökéletes!
-komplett hátsó lengővilla csapágyakkal minimális horzsolással a kerék állító résznél minimális horzsolás
- himba rendszer
-hátsó teleszkóp
-hátsó alsó sárvédő gyári fekete, láncvédő
-komplett gyári hűtés csövei sérülésmentesek
azt hiszem ennyi ha valakit érdekel valami küldök képet nem akarom a forumot tele rakni hirdetésekkel.
Szép estét mindenkinek!
2003-2004