Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy eladó hátsó fékem féknyereg + betét fékcső + nagyon kevesett kopott hátsó tárcsa , a munkahenger nem eladó. Átépítés miatt adom el.
Jön Crazy és megmondja a tutit
Sziasztok!

Nem tudtok egy hitelátvállalásos Kawát véletlenül? Nagyobb összegem nincs összerakva, viszont jó a havi fixem. Emiatt szeretnék egyet, lehetőleg üzembentartóival lenne a legjobb. Ha volna, megadom a telszámom mail-ben.
ja és még mindig van sok sok kazavaki blokk alkatrész
az én motoromat most ideiglenes műsziv tartja életben!
mert a narancsos blokkból kikopog valaki
hála égnek 14000 környékén simán elfelejtem hogy a hétvégén 5 alkalommal: blokk ki-szét-össze-vissza oszt mégsenyó
olajat nem vette fel és elkezdett kopogni.... mintha egy százas szög lenne benne úgy csörög
(vezérműlánc, feszitő, és váltó lett cserélve)

aki látta vagy hallotta, hogy kikopog (pl: GO) akkor irja meg mi vagy ki kopog a blokkban
jöhet az ötletelés
jöhetnek a tippek
főtengejcsapágy elvileg kilőve
valakinek nincs az enyémre rész vagy kompatible hátsóféke?
legyen vele sok örömteli pillanatod!
Nincs valakinek törött oldalidom 03-04 zx-6r hez amin az index alatti részek még jók mind a két oldala érdekelne szin mindegy. Le akarom vakolni a gyár index helyét és azért kellene. Sóder cement perlit stb már van köszönöm! :D

Crazy bocs nem irtam vissza mailt a konzolt magába nem adom el mert még nem jött meg mindig az új a kurva nemzeti postakicserlő szargecifosba van még mindig . És nem tudják kitalálni mennyi vámot kell rá fizetnem mert be volt jelölve hogy ajándék a küldöt nem érem el nem nyilatkozza le hogy ingyér küldte számla nincs róla :D utalás vót :D
Sziasztok. Tudom,hogy nem erre való a fórum,viszont mint motoros egy kis segítségre lenne szükségem. Erdélyben élek és jelenleg is zajlik egy nagyszabású szépségverseny(erdély arca) amelyen egy kedves ismerősöm is részt vesz és szeretnék segíteni neki,hogy bejusson az elődöntőbe. Szavazni kéne rá(egy fél perces regisztráció után) gond nélkül óránként lehet adni neki 10 pontot. A verseny ezen fordulója augusztus 19.-ig tart. Aki unatkozik és szeretne segíteni annak nagyon szépen köszönöm a ráfordított időt! U.I http://www.erdelyarca.ro//jele... ő lenne az.Köszi még egyszer és bocsálnat, hogy itt ''reklámozok"
köszi a cuccot perec
háháhá..sokmindennel élek..de ezzel nem
Neked tanáltam
fűrélyszlap nem fŐünök?há ázs nemlesz jóú?ammáj csináhelyetet magának hö.
akarommondani tisztabuzivagy megin nemrúgokbe pannónián...pedig mikó ott voltam:...tökéletes vót a gumikép mint azt a 2.pikcsör mutatja
há nemúgyvanaz.egy pörinokival-koviubival-két kaksis-két leksispalcsit összedobhatna ha már ilyen jó motortraktunk összeneki.namár
530 as mivel nyaklánc nem való motorra de ha kopott a lánc talán belemegy
http://egrus.uw.hu/ itt megtalálod
Akkor mindegy...
Sziasztok egy 1996 zx6r vasarlasa elot alok, szerenem tudni mik azok a dolgok amiket jo megnezni rajta(tipushibak),mire kell odafigyelni.Kosz a segitseget.
Amugy Stunt gepnek van atalakitva.
szerintem itt nem ez van,10 éve kereskedő vagyok,szerintem szerencsém volt!
Köszönöm az asszony nevében is a jó kívánságokat!
na akkor rohaggyatok meg

keresek fuvart debrecenbe erre vagy a jövő hétre
1 db blokk és 2 személy

ha tudtok valamit szóljatok pliz!
Raktam már össze nagyon szép állapotúra ex-pályamotort aminek az idomai és gyári csavarjai évekig a padláson figyelt. Illetve a nagyonolcsó-nagyonjó motor kombináció is ritkán jön össze.
Ettől függetlenül legyen benne sok örömötök, és sok-sok kilómétert a legújabb kawáscsajnak!
kifogtam az aranhalat,a legszebb állapotú 1999.10 havi zx6r-t sikerült megvenni,amit valaha láttam,soha egy elem nem volt róla levéve,gyári csavarok mindenhol kopásmentesen ráadásul nagyon olcsón
egy szép sportdobbal kellene már csak felszerelnem,akinek van ne tartsa magában!
kutyacsontot ültetéshez hol érdemes venni-csináltatni?
ERGUS mester elérhetőségét elkérhetném :) és köszike a tippeket!
Cső hogy a picsába ne lehetne venni E-Bay -on nézz körül. a Sport dobot meg szerintem 30.000 körül már tudsz csináltatni EGRUS nál én ezt választanám de a te pénzed te tudod