Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért kösz
elváltként tudom hogy nincs igazság
de házas emberként én már tudom,hogy ami másnak öröm,az nekem már csak munka
lassan indulok motort venni,remélem találok valami szép motort megszorult tulajjal
erélyesnek kell lenni,duzzogni kell,az mindig bejön
én is evvel traktálom a nőmet...de sajnos nem minden próbálkozás jön be


az a baj,hogy a jó isten nem áldott meg türelemmel,nagy valószínűséggel addig megyek délután,míg nem találok egyet...ebben az a rossz hír,hogy ha feláll,akkor is azonnal kell minden
így is hozzám jössz?
mindíg ilyen férjre vágytam
Sziasztok!

A feleségemet szeretném meglepni egy 1997-2000 közötti Zx6r-el,hogy lecseréljük a már kinőtt gpz-jét.Ha valakinek van eladó,lehet sérült is,külföldi papíros is,ne tartsa magában.
Köszi:Gabi
nemtudom sajnos, félek hogy 530as
én csak 520asat tudok felácsolni! olzan esetleg?
rébuszbácsivagy vagy csak ittas?
a tutit mondjad megfele! mit keressek? sokat?
már csak kellene valaki aki megmondja a tutit, hogy ha igen akkor mekkora láncal megy fel, ha felmegy
Nagyon is tuzveszelyes. Vidd vissza azonnal de treleren.
Hali srácok! olyat kérdeznék, hogy ha a szerelő elbaszta a tömítést a szelepfedélnél és nyom ki olajat akkor hosszabb távon lehet valami baja a blokknak csak mert most kezdtem el érezni égett olajszagot, megnéztem és a bal oldalon a leömlöre rácsöpög. A kémlelőn megnéztem az olajat és nem eget rengető de nem normális.
Előre is köszi
kabit valak? olcsón! nekem nagy lett :S
Sziasztok!
Vki nem tudja esetleg h 2001es zx6r-hez hátsó sárvédőt lehet e felszerelni valami útón módon? Meg ha igen akkor honnan tudnék szerezni hozzá? Jah és sportdobok közül ki mit ajánlana? :)
10esé jó mer akó lenne
Neszójábeeeedógozzááááááááááá!
Jól monnya BRÉzi, 15/40 a gyári fogszámod.
Látom megint korán keltél!
ezt tudom a legkevésbé mer sosem használtam.Asszem15/40
Amúgy Crazy mennyi a gyári fogszáma elöl/hátul a 04-es nek ?
Kösz a felajánlást de nem élnék vele hisz ezek még a régi blokkomból nekem is megvannak

Amúgy meg nem lesz rá szükség nem akarok ilyet használni de azért megkérdezem,hogy mi a vélemény róla. Szóóóóóóóóóval éreted ....... mer én már nem
szerintem hülye vagy.hogyférne má el ugyanavval a lánccal a tiédhez képest 4 fog +?bár ha kiverjük 4 fogadat ....akkótalánigen.
Úgy nem jaóóó, a gyári lánc hossz nem fog elbírni +3 fogat hátul ha elől gyári lánckerék van. Nekem 14-46-nál már nem ment be a hátsókerék a helyére, ezért is maradt meg a 46-os kerék. A 15-46-hoz szerintem 2 vagy 4 csappal hosszab lánc kellene már. Ettől függetlenül ha kell odaadom.