Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt a kettőt találtam,talán ezekre ránagyítva segítséget kapsz.ha nem akkor a 3.kép lét életbe ,azt kell értelmezd,nagyítás nélkül.
nem tudom de ha eladod majd akkor vevő leszek rá.amugy sütőbe kell rakni 170 fokon asszem 3 pecre...de lehet hogy 2? igy felmelegstik annyira hogy az átlétszó bura ragasztója felpuhl és elengedi lassacskán a műanyagtól,fokozatos feszítésre.bár ha el tudtad törni a foncsort,akkor nem biztos hogy belekezdj ebbe.egyszerűbb ha eladod nekem.és máris jött össze pénzed a másikra
Skacok skacok lenne egy kibaszott nagy bajom én hülye eltörtem a refinek a foncsorát méghozzá a középre mutató "hegyes" kis részt olyan 20mm szélsen , , , , .
Kérdésem lehet-e javítani oly módon,hogy valahogy szétszedem a lámpát azaz leveszem a búrát róla és ha ki tudom operálni műanyagos tudja hegeszteni? vagy hagyjam a francba és ha lesz egyszer pénzem vegyek egy komplett lámpa testet?.
Most bajban vagy! felhivlak!
Az ado nem szamit!
okosan...fog menni?
ITT vagyok ja.
Joebaratom! Pilisen vagyole?mer en igen! Ho? Hogy kell akko kotni azt a gaz-fek kombot h ne feszuljek meg mi meee?ho?
Inkább iszok az legalább jól ál

NEM CSAL NEKED AZ ÉRZÉSED tAMÁS?
MERT HA úgy érzed igen akkor szíjjá el vagy fel valamit oszt szard le
Csaak ez olyan mintha én csinálnám
Akkor neked ennyiből jobb... Neked nem csökkent
Hát én munkáltató vagyok én adok
Nagyon jól érzed. És azt még ki is hagytad hogy:
Dolgozok, kapok CSÖKKENTETT fizetést
Tehát ha jól értem: Dolgozok, kapok fizetést, ebből befizetem az a
személyi jövedelemadóm és a járulékaim. Ezen kívül majd fizetem a
tranzakciós adót is. Aztán elmegyek az automatához leveszem a
fizetésem, és fizetek egy újabb tranzakciós adót. Bemegyek a boltba
vásárolok, befizetem ezek után a forgalmi adót. Ja meg ...a csipsz
adót...... már ...majdnem el is felejtettem. Teszem azt autóval
megyek, akkor kell tankolni is, tehát befizetem a literenkénti 120
forintos jövedéki adót, és azt az áfát amit a jövedéki adóval
megdobott nettó benzin ár után fizetek. Ergó adózok az adó után...
Valamint befizetem a súlyadót, meg a baleseti adóval terhelt
kötelezőmet. Mondjuk modern ember vagyok telefonálok, internetezek,
majd hónap elteltével megjön a csekk amit ugye a telefon -és internet
adóval terhelnek, és mikor a postán befizetem a csekket, még akkor is
fizetem a tranzakciós adót. Miért érzem úgy, hogy át vagyok baszva?
olyn még nem volt hogy ne lett volna jó...
Jólvan ÓmBrém, tegnap este már nem voltam gépnél, de már fogtam az adást. Illetve már lassan egy éve várok a lére, egy hetet még simán kibírok, csak jó legyen.
Kellene is egy olyan feliratu polo mint amit a discoverin kiirnak:a most kovetkezo motorunk a nyugalom megzavarasara alkamas kep es hanganyagot tartalmaz!

asszem George al csinaltatok is ilyen matricat a motorra!
Koszonom mindegykinek
Mennyi a 2 ecu? Felezunk?
elküldtem nekik az expolos mélről is a biztonság kedvéért,hogy érezzék a törődést...
hála istennek nem.én a gyári dolgokra esküszöm,mert az nekem már bizonyitott.....tuningokat hanyagolom..mert az meg bizonyitott másoknak
Na ezért kellett volna szavazni! De azért Gratulálok _perec_!

Lezajlott az FR fotópályázatunk!

Ezúton szeretnénk gratulálni Négyesi Zsoltnak a legtöbb szavazat megszerzéséért! Az ajándékcsomagot ő nyerte. Ellenben a második helyezett, Fehér Sándornak is felajánlunk vigaszdíjként egy pólót és egy matricaszettet a nagyon szoros végeredmény és a nagy szavazatszám miatt.

Nekem nem szoltak érte.
http://www.sportmotor.hu/motor...

De mondjuk most eléggé megszigorították a vizsgát ha jól tudom.

Szerintem hajtsd vissza nem tart semmiből.
Kormány, fékek, lámpák rendben vannak.. Csak a rendszámtáblát nem tudom, hogy megvágnak e érte...? 2 éve ilyen maszek helyre vittem ahol 14ért természetesen átment a vizsgán..De holnap a mozaikba viszem..