Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ég...az a gyertya....világít!...látjátok Kawazsótinál minden van,faszt baszogattok...Zsolti nincs véletlenül egy SBK 10 esed valahol a pinyóban?
Hivjl fel 20-9-248-425 vagy email kawasaki @ steelhorsemotor. hu
Köszönöm a választ ebben a témában nem nagyon vagyok otthon sőt semennyire sem sajna.

És ezt kinél kell megérdeklődnöm,hogy mik szükségesek ?
Olyan ami nekem kell 03-04 636 full papiros meg minden azaz kevés km el
, ,
És mennyi ? , ,
Szia!

Van kpl blokkom!
Üttesd át a számot!
Köszi :) igazad van :) csak napközbe nem tünt fel hogy ha beindul ég a lámpa :)
csak nk-s vizsgát kaphat a járműved, az itt 4360 ft, ha magánszemélytől vetted akkor kétnyelvű adás-vételi, ha kereskedőtől
akkor számla, vagy +még kérhetnek forgalmi másolatot.
hali! csak típus azonos blokkot cserélhetsz engedély nélkül-átalakítási-, de tapasztalat hogy nhk válogatja. van ahol szakműhely vagy autó-motorszerelő szakmunkás vizsgához kötik, van hogy elég egy kézzel írt nyilatkozat, van ahol márkakereskedés pecsétes diliflepnit kérnek hozzá. ha ugyan akkora a henger űrtartalom akkor nincs regadód.
van ahol azonnali műszaki vizsga köteles, és van olyan hely ahol be kell mutatnod járművet, rögzítik a cserét, és következő mv. vizsgakor kell forgalmit törzskönyvet cserélned.
azt hogy az nhk állomások nem egyformák, tehát minden egyes vizsgahelynek van egy dilis embere aki rittig nem azt kéri mint a mellete lévő megyében lévő.
itt pl. a debrecen-nyiregyháza-miskolc ungarishe háromszögben tologatják a járműveket. ami nem vizsgázik le itt áttolják ott.
Ismét bocsi nem zaklatás csak aggodok kicsitHali srácok olyat kérdeznék. mitöl van olyan hogy váltásnál kuplung behúz váltás és nem csattan hanem csak akkor amikor engedem ki a kuplungot. mintha akkor fogna csak össze? régóta csinálja de nem mindig. igazából amióta megvettem azóta ilyen, csak már piszkálja a fantáziám. Ki nem dobja sebességet nem megy két sebesség közé, csak néha ilyen furcsa. Esetleg valaki tudna ajánlani nekem gyertyát, meg egy körülbellüli árat mondani egy szelephézag állitásra és egy injektor szinkronra?
Előre is köszönöm mindenkinek
persze...intéződik továbbra is..hagyjuk hadd csepegjen lassan...veréssel nincs gond,az élvezetes részét szeretem magam csinálni a dolgoknak..tudod:van itthon kettő ilyen mindenttudóm:)csak egyre okosabbak a kis kurvák
Cső
a helyzetjelzőnek már akkor kellene világítania mikor gyújtásra rakod a tompított meg mikor elindítod a motort kb 1-2 ms után bekapcsól automatikusan.
szevasztok, vettem ma egy zx-6rr és nem tudom felkapcsolni a világitás :( meik a világitás kapcsolo ? helyzett jelzö megy gyujtáson de lámpa nuku :(
No akkor egy kérdés jó

Mi van akkor ha külföldi papiros blokkot kapok csak és beépitetem gondolom semmi DE reg. adó van gondolom az mennyi lehet ?
Milyen papírok azok amik kell,hogy járjanak a blokkal együtt ?
Kell akkor eredet vizsgálat is és új forgalmi ami 6000ft + újra levizsgáztatni gondolom azt 6500ft ba meg tudom oldani.
Hát eddig nagyon úgy tűnik de akkor sem adom fel ,mert kell az a dög még egy pár ezer km-re.
Aha sajna
hát úgy látszik így jártál...
ez hülye...
Mivan, mivan, mivan.... okasan kiccsávó mer kiszaggatom a galust a szádbul.

Amúgy hogy állunk, sikerült intézni mindent? Vagy pofozkodni kell?
van...de gondolom alkatrész miatt kérdezed... nem?
Sziasztok a zx6 es zzr kozott van valami kulombbseg?
futottam pár kört de magyar piacon most valahogy kifogyás van ebből még délután vissza kel csörögjek egy helyre ..hátha..