Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amugy mind buzik vagytok
megfogod felbakolod megpörgeted..a felni hiba is és a tárcsa hiba is láthetó szemmel,különválasztható mint a segglyuk és a punci.
bizalommal ajánlom Dr.Kalapácsot
HElo.
Van egy használt fényezett pályaidomom 2007 es ZX-6R hez. Van hozzá egy tartalék hasidom is.
6os pályaidom
"jet ski kell" már írni sem tudok .
Hogy beszoptam ma úgy eláztunk anyukával még a faszom is vizes volt teljesen bakker itt már a jet ski . Rohadjon meg a ku..a élet .
Én nem csak Szabi szopta be
Eláztatok hazafelé?
Nagy zuhé volt itt 15 perc múlva.
nyazsi én meg jól eláztam
majd jövő héten talán betudjuk pótolni
Beszoptuk szabi
Geci eső, de legalább én száraz maradtam
és jutottál valamire?
Nekem is ez a probléma vele...
Kihez fordulhatok ha a műszakin kimutatott 21%-os ütést az első tárcsánál szeretném orvosolni? (30%-tól nincs meg a műszaki,szóval ha romlik a helyzet necces lesz).
A kérdésem arra vonatkozik,hogy ki tudja megmondani hogy felni vagy tárcsa,mert mindegyik lehet állításuk szerint.
megkerdeztem a szakit, csak sarvedo kell, nem a 4ed. Ha tudsz valamit megkoszonom. Egy beszerzesi forrassal befurodtunk, mert gyurottet adtak (illetve probaltak), meg igereteket par honapon keresztul, most talaltam egy masikat Monoron, de az ajto ott sem tunik tokeletesnek.
Szia hogy csa most írok!
Ilyen van mint a képen 15.000ft!Ilyen van Go kolegának a minőségéről tőle tudsz utánakérdezni! Egyre drágábbak lesznek ezek a dolgok is szépen lassan!
Arra gondolok. Köszönöm!
Ha arra gondolsz ami baloldalt az ülés alatt van akkor az a hűtőfolyadékod kiegyenlítője. Ülés levesz, kis műanyaggumiszarkupak lepattint desztillált víz beleönt és kész is.
Sziasztok!

Van ott alul a váltó felett a kiegyenlítő tartály. Na most ha a motort egyenesbe állítom akkor a Minimum szintnél van a folyadék benne. A kérdés az hogy ilyenkor kell-e öntenem bele valamit vagy sem? És hogy mennyit? És hogy hova?
Cső pajti

Jaja kegyetlenül bejön. A városbelieknek viszont kevésbé, elsuhanok a központban a parkoló autók mellett, húzok egy kövérebbet és a riasztók kapcsolnak befele sorra.
a héj az csak sárvédő a 4ed pedig minden ami alatta van .ha küldesz képet akkor eldöntöm mi kell de szerintem te is tudod.
karugyintezes@freemail.hu
vazz:ne rugdoss senkit..komoly bajok lehetnek belőle még tanu nélkül is.
de azé baszd pofán.és adj a kezébe egy vascsövet
Na ezt nem arra válaszoltam amire kérdezted de ez már így marad.
Áááá... azért én nem vagyok híve az erőszaknak, csak szeretem.
Mindkettőnk szerencséjére én nem voltam ott mert akkor ő már talán a rehabon lenne én meg előzetesbe.
Csáá. figyu már egyik haverom érdeklődne h mennybe tudnál neki szerezni kuplung/fék kart? k4 600 gsxr-re fekete piros állítóval és a hosszú kivitel kéne. előrre is köszönünk mindent.
Meg nézted a képeket jók lettek, erre a gumi baszásra gondoltál ?
meg Crazy