Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"...a zsarunak szemely"
hát ennek nincs tul gyári szine
mért adod el a 6ost?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx10r-4816066
ezt néztem ki de még tárgyalok a csávóval mert az enyémet nemtudom mikor viszik el
05-06 636-ra kellett volna.

Viszont hátsólámpát is keresek ha még nem mondtam volna.
Van olcsón eladó,- ha jó keress,- h kereshess :)
Thenksz bojok!

Úgy tűnik meg is oldódott.
10-est? Muti.
A bőrkabát? Így hirtelen nem jut eszembe senki.
Dúzs Peti. Jó drága.
bár nem vagyopk dédété......földhívja vazzmeg...asszem dúzspeti idom van fenn neki..sztem apróba találész vagy lesz ugyis valakinek..keressek?
dédé, a pályaidomot hol vetted a kawára? Úgy adódott hogy nekem is kéne egy-két idom de az spcomposite.com megszünt, bezárt, nemtudom.
A hozzáfűzésed alatt van egy kiirásom véletlenül tudsz valakit akinek szüksége lenne rá?
Hát én már ki is néztem egyet, már beszéltem is a tulajával, már csak az kell hogy az enyémet elvigye valaki.
Csak félek hogy rinyálni fognak a km miatt. Bár a havernak mondtam egy árat és csillogott a szeme egyböl, csak a csaja tiltakozik.
csókoltatom a családodat motorozz sokat sokat rengeteget a 6 ossal..ami abban van ugysem lehet kimotorozni.
MrGo636
Kivel festetted le, és mennyiért?
Festőt keresek épp...
Hááát kéne a 10 -es de a család így is félt ezért mindent elkövetnek a szó szoros értelmében hadjárat indult a vétel ellen.
Nakedesen nyomtam vele nehogy ellustuljon .

Így olcsóbban kijöttem de már megbeszéltem a festővel úgy hogy rajta vagyok csak kell lóvé. Látta a designt és favorizálja .
Gondolom mert jövőre ZX-10R-t akar és könnyebb eladni egy gyári színekben futó motort. Erre a pár hónapra minek csináljon egyedi fényezést?
Gratulálok Go bácsi. mst már motorozz is necsak szervizeld. az idő rövid. Szép lett.
Hogy hogy nem a martin féle festés került rá?
Szasztok

El kell ,hogy mondjam nem bírom ki hogy nem ossza meg veletek a jó hírt .

KÉSSZEM LETT A MOTOROM , , , .

Ja és szép is .

Kész lett végre.
Hali srácok van egy fekete shox bőrkatom eladóba, ha valakit érdekelne1 szezont használtam sérülésmentes könyék váll és hát protektorral.
Ha valakit érdekel akkor szoljon itt vagy hívjon. 06303783099
egyik sem panaszkodott még
Erről a rapülőktől jut eszembe egy sor... "gyors vagyok a lánynak, a zsarunak kemény"
Vazz bazz!űrhulladék szállítási engedélyt megadom