Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mázli
Remélem legalább a tűzoltósági kivonulás költségét és a keletkezett kárt ráverik a tetvekre, de attól félek még azt is megússzák

Kezd végre javulni a vállam már vízszintesig tudom emelni a karom és az ötkilós súlyzót is elbírom, bár pár mozdulat továbbra is szar, de remélem a héten már visszaülhetek motorra
Szerencsére nincs gond. Most engedtek oda a tűzoltók, megnéztük a garázsig nem jutott el a tűz csak a legelsőig, de az meg nem az enyém szerencsére.

Kiderült, hogy a kurva cigány kiskölykök petárdáztak az alagsorba és valamit felgyújtottak. könnyen vannak, szoc. lakások nem az övüké majd költöztetik másikba őket ha ezt tönkreteszik. Ilyenkor megy fel bennem a pumpa amikor más értékét nem becsülik
ha hazamentem és még meglesz engem szerintem érdekel.
Benne vagyok, ha addigra még marad valami a motorból. A tűzoltók pont most oltják azt a panelházat aminek az aljába van a garázsom.

Fasza, a cigányok megint biztos tüzeltek a parkettával
nem voltam pécsen hétvégén jövő héten viszont kéne menni szerdától nekem már jó majd rádcsörgök és egyeztetünk ha így ok
Hello!

Van egy feleslegessé vált Hiflofiltro légszűrőm 95-96-os évjárathoz. Teljesen új dobozával együtt eladó.
Ha valakit esetleg érdekel írjon.
Ára: 2500 Ft.
Sziasztok! Egy kis segítség kellene, Eladó egy VANCE and HINES tipusú titán amerikai sportkipufogó Kawasaki ZX6-9R motorkerékpárra. Ha azt akarod, hogy Tiéd legyen a legszebb hangú, leggyorsabb Kawa, akkor hívj fel, a 06-30-422-7684-es számon.
nem arra gondoltam hogy ne essen hanem ne sérüljön
balesetmentesen......Ő?
ahányszor kint voltam a ringen amikor buktaking is kinn volt,mindíg töréstesztet végzett...minden oldalról minden irányból.ment 2.20-at..eldobta a vasat...lejött visszament utána ment 2.17.-et ..Perec egy valódi tesztpájlót
még sok kilométert balesetmentesen
nem a mams gudbáj hanem a bro int gudbájt a mamsnak,aki amugy leszophat bő nyállal tekerve,mármint nem a bro...mé?csak..
meglátjuk.nem voltam ott a műszakin,szóval nem tudom ez a 21% már szemmel látható probléma-e vagy sem.ha hazamentem kipróbálom,remélem nem nagy baj
Helytelen Köll azaz on-bord ................ MEGÉRTETTED , .
nem így akartam elujságolni hanem 1 knagy es mulatságos onboard vidivel.....
átpördült az 50 000
aki figyelt az tudja hogy nem oly rég irtam a 40 000 km et
de videot nem csináltam mert épp toltam a motort!
Azt jól is teszik
Hallottam meg azt is hogy már kezdenek rettegni
Nemsokára oda is beteszem a lábam
nem Pest felé megyek
Ha véletlenül Pécset is útba ejted csörögj meg.
Harminc/835-negyvennégy24
Ja megyek ceglédre a ruhámért
Holnap gurulás ha jó az idő?
már hiányoztál