Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

huh ha leirom fogom kapni az osztást :D 510Font , valami egyedit akartam...
mennyibe volt? Elég ütős kis dobnak tűnik! :)
Azért remélem a héjját nem etted meg
Viccelsz, mondom ilyen profi csomagolással régen találkoztam. Olyan volt mint a kindertojás. Meglepetés, játék, ajándék!
1db Hízó anyakocadisznóra gondoltam! Vagy esetleg 3 zsák terményre.
Na végre megjött a kályhacső :D Majd dobok fel videot ha felraktam
Csak ajánlani tudom mind 2 szállást! :)
Azzal nincs baj mindent jól írtál. A bankok szaroznak megint.
De leszarom majd ideér valamikor

Az a hányadék csomagolás tetszett?
Faszcibáló bank, pfíííí deutálom mindet. Bezzeg tőlem egyből levonják.
A számlaszámot kopiztam a mailból meg a neved is ha az volt a szar akkor te basztad el. Meg gondolom akkor a lé visszajön addig meg valahol kering. Legkésőbb holnap meg kell hogy kapd. Ha nem, este szóljál aztán utána nézek.
képet nem lőttem, de legközelebb viszem a goprot
út minősége?kifogástalan de sztem vigyázz majd mer tegnap rali volt ott és lehet kavicsos az út
Utalás még nem ért ide
A lámpa megérkezett, műxik, zsír. Ilyen profi csomagolást még nem is láttam.
Fasza lehetett szép a táj a szállás címét elmentettem hátha jó lesz később
képek vannak? Hétvégén leugrok meglesem :) Szóval kifogástalan minőségű az út?
na ezt ki kell próbálnotok gyerekek Két új,legalábbis nekem új olyan útszakaszon motroztunk 7végén, hogy bazmeg Zagyvaróna-Cered 13km és közel 100 kanyar,iszonyat szintkülönbség,és pöpec minőségű út, második Szentdomonkos-Borsodnádasd, ugyanez csak itt már van olyan kanyar ahol 90el el tudsz fordulni lapon...aki teheti lesse meg..tuti beszarik . nekünk itt lesz az új játszóterünk
az integrált fehérért..adok monnyuk öccázat,,mer az nagyonkell
Mennyit adsz érte? :D Nekem elfekvobe van már 3 XD 2 integárlt egy fehér bura (e1-2 3 s) egy fekete meg a gyári ...
még jó
És te egyből elmenekültél az ajánlatra
fingom sincs ki volt a menyasszony..csak bementünk kajázni oszt rámcsaptak..csak gurultam vele kicsit...bár aszonta máris lecserél a férjér mert ez jo..
hát baszki azzal mire hazaérek....1.páleszalapanyagnak lesz jo
2.annak meg kevés 1 hátizsák