Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bontókat hívtad?
jah és egy szakadt szemét hátsó ülést is keresek :)
Farokidom van valakinek elfekvőben? nembaj ha törött csak nagyjából legyen egybe!
ja és még az a szerencse,hogy nem vagyok ideges .......................... .
Faszom ki van esik esik esik lehetne motorolni de ESIK jet ski kell már a kurva anyját .
Jól van nyugi tudom hülye vagyok na .
Baszki rájöttem ám e hogy hülyeséget írtam de már későőőőőőőőőőőőőőő .
az a tuti?
ha a kettőt egyszerre nyomod akkor csak a levillanót állitod be hogy milyen fordulaton kezdje a villanást legalábbis 04-en igy volt
buzi
Rosszul döntöttél.
Felejtsd el és vegyél motult.
vasárnap este 18:00 ott voltam ... de akkor semmi nem volt
pásszolom..nekem már annyira elég volt a naszályringes balesetekből,hogy már szinte fel sem megyek.Annyi haverom temetésén voltam ,hogy ha most mind itt lennének,csúnya nagy tömegverekedést rendezhetnénk..holnap vácon leszek ,maj utánajárok ki lehetett
off: sajnos hétvégén volt egy ottmaradós baleset a katalinpusztai dupla S kanyartól felfele (ahol a kamionok szoktak borulni). Nem tudod ki volt az? Nem környékbeli volt?
fukszot Kutyától.Hegylakók.
Jó sok tanácsot adtatok Olipinek...király csávók vagytok ti...oLIPI!UGY KELL MÉRFÖLDRŐL KM/H RA ÁLLITANI HOGY JOBBAN HUZOD A POTMÉTERT A JOBB KEZEDNÉL..AKKOR TÖBBET MUTAT-.valakinek viszkije?
Úgy döntöttem kipróbállom a Fuchs olajat! szerintetek honnan rendeljem meg és milyet vegyek 2001es 599esembe?
Hová és mokor? én benne lennék egy kis kawa taliban ha már kawa est nincs. Apropó jövöhét valaki SIROK ?
Odaadom a használt gyárit, eredeti áron.
megveszem az újat féláron mitszólsz?
pedig annál nincs jobb
Na lépek,mer megyek melózni ....... UTÁLOM AZ ÉJSZAKÁS MŰSZAKOT .
Strici mikor akarsz menni ? Én Aug 2. hetében ráérek minden nap ,mert leálláson vagyok .