Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm de sok a 30cm!
Na ezt nem tudtam hogy egyéni igények vannak a kipufogóval kapcsolatban!
Itt a forumban volt egy tag aki összehajtogatta a kawát más hibájából!

Crazy,Bocy,Go: Pityuról tud valaki valami infót?! Szerintem nála meglehetne próbálni!
Ebayon néztem én is de az mind mérföldes! Találtam már itthon bontóban csak 50-et kérnek érte :S Dobot meg mindenféleképpen a lábamhoz akarom ugy mint az er-n volt! Közbe már elhoztam Csabitól a józsimurát, azt széthekkeljük spannal!
Köszi amugy!
ebay?
370521957289

amugy ha nem találsz gyárit akkor meg szerintem ez lesz nálad a befutó
250794328997
230649322825


Kipufogó!
Először körbenéznék itt a sportmotor apróba hátha lesz valami kihagyhatatlan ajánlat mint pl amikor én vettem az enyémet Leo SBK 38.000ft-ért és ez nem kókányolt szar tokkal vonóval,papírokkal az utolsó csavarokkal került ennyibe! Ha meg műszakira viszed olyan mindegy hogy gyári dobbal viszed vagy nem! lsd Csabi műszaki vizsgája
Műszerfalat esetleg tud valaki 03 636-hoz?
A gyárit nem bántom, kell majd a műszakihoz! Lehet maradok az ebesi csákónál, 40ért olyat csinál amilyet akarok és az legalább anyag!
ok már várom :)
Ókéjj!
csak ma küldöm a cuccost,hála bürokrácia
De gondolom most már jó
Ideért az utalás. A szemét bank tőzsdézett vele egy napig

Köszi és sok balesetmentest vele
Megrendelés utan gondoltam is hogy stornoztatom a rendelést de nem bántam meg, most igy utolag.
Nekem van egy elado micron carbon titán dob rozsdamentes osszekötő csővel. Kb. 30cm hosszu elég szépen szol szerintem. Sulyra is nagyon konnyű. Délutan töltök fel képet ha érdekel.
Eleg huzos volt az ara
...vagj le a gyaribol oszt kesz is a hangos dob. Amugy meg Csabinak ha jol tudom 3 dob is van otthon. Csak osszeraksz valamit a 3 darabbol... Mondjuk a micron meg hasznalhato is lenne...

Szivesen
Szerintem tuti igenyeli a bajt
ugassad má mennyié engeded el a kezét....
az sok....
kell a baj?
nem működött ma az OTP giro rendszere.....
Ha kellenek a méretei szivesen megadom über fasza igy is
Dob: 510font
A dob felfogato hátso lábtarto helyére: 36Font
Szállítás: 24 Font
Összesen: 570Font

Papirjai hát vannak reklám cucc meg csomagolás meg egy számla. Semmilyen Tüv meg e1 e2 e3 minősítése nincs, vizsont a hangja .... nagyon szépen duruzsol! Holnap feldobom a videot , mert elgortam a kamera kábeljét.
Gondolkodtam én is a Bodison de ehez a tipushoz nem csinálnak sajna csak nagy dobokat egyedileg legyártják de mivel szezon van jo sok idő... :S Meg nem tudom ezt megláttam és bele szerettem ... :D Most már mehet agoékhoz egy kis agykontrolra!
Üdv mindenkinek!
636hoz keresek kis pici rövid dobot, nembaj ha használt, mind1 a márkája csak szóljon!
papírokkal tokkal vonóval?
Beszarás ilyen dobot akarok én is de asszem Bodissal vagy Martinnal csináltatok 70 -es perfo bele aztán csá dögöljenek a dobhártyák , , .