Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem vagyok olyan hülye hogy tapossam a szart 2x...
meg se álltam má megtaláltak..multkor petrezsölymöt vettem...
retekfej. ha ennyit motorozol. gönc - bp 500 km durván. lemotorozol, megtömöm a hátiZSÁKOD egy csomó barackkal meg szederrel meg egy kis barack lével. oszt na
És vissza adtad vagy beállítottad kapálni
szegény csávót megmenekítetted a végzettől
tegnap mennyaszont csórtam
voltak... egy jó tíz évvel ezelőtt meg azelőtt. Kb 5-6 éve be se mentem abba a pocsojába.

Nade mostmegyek strandra zacsitáztatni!
te inkább szervezz valami bulit abádszalókon vazzmeg...há milyen jo helyek vannak ott
lenti-csorna-esztergom-kiskörös-szarvas-berettyóújfalu meg vissza az 664km X2
vác-tiszafüred-eger-parád-mátrafüred-kékestető-pásztó-gödöll
ő-bp-vác-555km
Sürgős felhívás!

Hétfői indulással Horvátország!
Szombaton indulunk haza.
Táv kb.650km.
Szállás: amit találunk.
Akit érdekel HÍVJON!
06308147604
Eladó! KAWASAKI ZX-6R! EsetLeg CSERE IS DIESELRE, vagy Z-750!

Gyönyöru állapotban lévő Ninja, pályán nem használt, csak túrázásra! Valós kilóméterrel! Új gyergyák, friss olajcsere, új fékolaj, Elso teleszkópolaj frissen cserélve, szimeringekkel együtt. Barracuda sportdob gyönyöru hanggal, sötétített kis indexek, karbon kapaszkodó. Új láncszett aranyszinu Iris lánccal, Progrip tankpad stb. jobb oldali deknin pici karcolás minimális. Hitel megoldható AZ ÁR IRÁNYÁR! FRISS MŰSZAKIVAL ADOM! DIESEL AUTÓ CSERE ÉRDEKEL! Esetleg Kawaski Z-750
Ár: iá748.000 Ft
Érd: (+36) 30/499-8079
Ha harcolsz veszíthetsz, ha nem harcolsz veszítettél.
Hi!
Norbival én már lefociztam, amije van azt már nekem adta, amije meg nincs azért meg lebasztam.
Csááá! kérdezz rá itt : http://www.freeweb.hu/dnorzx/
lófaszt vége .ott még lesz 2 verseny ahol terveim szerint kifujom az ezres mezőny orrát,,,vagy gecireösszehajtogatom a 10 est...más variácio nincs
Rossi ruhéja kilyukadt és elég méltatlannak tűnik a Doki

http://youtu.be/k8HmKr83kuY
neked ez a neved?ezzel egy csomó pénzt kereshetnénk
meraz 5 fekijáltólyel
bocsánat a rossz fogalmazásért..az első kérdőjelet stornózd
el ne kurd köcsög?mennyi?
nekem van egy hátsó lámpám, ha kell megboltolhatjuk
Kösszépen a gyors segítséget
Picit nyúlt még, de azt utánaállítottam.

Keletre ma szarfos időt mondanak, akkor inkább holnap Bakony+Balaton kombó
Vagy ha nagy tákmester vagy te is mint én anno én egy ilyet raktam a crossmocira. :D Két szálra huzod a tápkábelt egyikbe raksz egy ellenállást azt bekötöd a tompitotra és egy másik szálat is belekötsz ami a fékapcsolótól jönn. 970Ft az autosboltba vagy valami tuning autos cuccosnál. 10 perc alatt meg lehet csinálni.