Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem baj Muja legalább ha rotty a lánc van tartalékod .
Ki mentem megnézni és bazz VAZZ tényleg a két gombbal a villanó lámpát állítom .

Faszom.....
Mindig elcsúszok valamin....

ÚÚÚ de fasz voltam....
Ezt el kell mesélnem.
Leutaztunk Balatonra, mikor leértünk iszonyúan elkezdett ropogni a lánc. Mondom 23000 van benne, pályáztam is vele vastagon, kuka az egész. Hazajövünk szigorúan 130-cal. Megrendelem, hú de fasza.... DID G&G zvmx, supersprox lánckerék.....stb.
Hív az ember holnap mehetek érte a város közepére. Mondom motorral bemegyek, de akkor már meghúzom a láncot, hátha jobb lesz. Lemegyek, meghúzom, nyomok rá láncspray-t alaposan. Lássék csodát, a lánc hibátlanul fut. Fasza.
Még jó, hogy berendeltem. Akkora brutál amatőr hiba, hogy csak úgy cseng....
FÁKKKKKKKKKKKK
Én meg vasárnap dolgozok. Éjszaka.
To change from km/h to mph, press and hold the mode button, then repeatedly press the reset button until your desired choices are displayed. There are 4 choices to choose from.
(C and mph, F and mph, C and km/h, F and km/h)

Ha a két gombot egyszerre nyomod akkor a váltóvillámot tudod álltani hogy mennyi fordulaton kezdjen el jelezni.
Jó lenne minél többen jönnénk innen a fórumról!
Nálam szerintem a vasárnap lenne nyerő mert szombaton még meló fáákkkkkk
Olipi asszem a két gombot egyszerre kell nyomni és utána tudod állítani,hogy mph vagy kmh ezt a variánst próbálgasd.
Ricsi bontó talán ott találsz pedált talán. Aztán jobbulást .
Melyik nap mentek?
Én is jönnék!
Cép
egyszer majd valamikor én is elmennék arra kirándulni, de most sajnos csak a vállam volt a dög, meg a rohadt elő-esős takony-csúszós lejtő. Fékpedál meg index leves, szerencsére az idom ugyan trendi szálcsiszolt kinézetű, de nem tört el. Még utána átnéztem, valahogy felmálháztam és visszaöltöztem (na otthon ez már nem ment egyedül), már kevéssé mozgó karom szögbe állítottam, aztán hazaterelgettem. S most megint várhatok legalább egy hetet, hogy motorra ülhessek
Fékpedál valakinél tarcsiban? Vagy tipp, hogy hol találok? Mindenütt csak kar, betét, tárcsa, pedál viszont nem.
Tudna valaki segíteni? Vettem egy 05-ös zx6r-t pályamotornak és fogalmam sincs mit és hogyan lehet állítani a műszerfalon.Jelenleg mérföldben mér. Esetleg egy rövid leírást megköszönnék.
Amúgy meg ahogy az előbb néztem egy kicsit féloldalasan ............... de tudod miért nem ....................... mert sztenderen van teeeeeee , , .

Jó tudom éjszakás után vagyok úgyhogy ne csodálkozz jóóó , .
Jelentem Strici úr patentül van a motor csak faridomok kell még megcsináltatnom + fenéklapot aztán 100%-os így csak 90% .

Augusztus 2. hete végig szabad túrát tervezel ? UGYE ! , .
ilyen cumó nekem is kéne majd idővel csak lehetöleg ingyen vagy annál olcsóbban , ezek amugy jelzik a benzinszintet hőt minden lúfaszt?
Legyen jo ido elso korben...
elvileg ráérek,csörrenj rám;) hol mentek át szloviba?
Neked motor hogy áll?!
Ha minden jól megy vasárnap megyünk Szlovákia fele és akkor letérünk arrafele! De ha már itt tartunk egy kawasaki tali hétvégén?
Fogalmam sincs mi van vele Strici pedig jó lenne ha jelentkezne mert kéne az air boxa és nem tudom mit kér érte.
strici,kipróbáztad az utat amit írtam?
az nagyon sok érte
csak a 390k-ért sok!Max alkatrészenként tudja eladni de majd rácsörgök 1-2 részlet miatt!
tényleg ezt néztem 1-2 hete hogy eladó, eszembe se jutott, köszi!