Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ajánlom a következőt: vascső vagy vagy ehhez hasonló kígyóról elnevezett célszerszám és az egyik kezére rábaszni vagy csukló vagy könyék tájékán! Na jó befejeztem!
Semmi az ég világon! ;)
igyál helyettem is egyet ................................... egészségedre .
Vazz látta valaki ? nyoma látszik a pofáján? ha nem akkor bizonyítsa a köcsög,hogy nem esett-e el véletlen és rád akarja kenni,mert utál valamiért , .
Crééééééééééééézi meg a többbi kawásnak prtyyyyyyytimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
akkor legyen USA, hogy ne legyen felemas.... mit ertesz az alatt hogy "4ed vagy csak hej?"
Ha mondjuk adok valakinek két pofont meg seggberugom és feljelent abból lehet valami?
Alfahímrágcsáló te ebbe jártas vagy nem?
faszikám küldtem az emilt .
Szeva skrácsi mi a szitú? jó a supermoto ?
Roli szólj Stricinek ő rendelte e-bay-ről.
gondolom az egyikben az ajtóban az öv..a másikban nem annyira.hátsó srvédő hogyan kell?4ed vagy csak héj?
Usa, de ezek szerintem ugyanaz mint az eu
európai vagy jap belpiacos?
lekapom,azon ne múljon gyanta meg epoxi gyanta?
Bizony ám, pont ezért nyúltam én is a gyanta után. Vagy le kell hozzá venned a dekliket vagy szerezni valami bontottat vagy lukasat, mert a motoron kiönteni kicsit macerás ám.
frankó...köszi mán gondokoztam egy ideje hogy a deknikre kéne...de hát kb a készet aranyárba mérik
alufólia, folpakk is jó, de az beleragad az anyagba. Jobb az olaj, de csak akkor ha sima a felület amire öntöd, vagy nem folyik alá vagy körbe, mert ha valamibe belekapaszkodik akkor F L E X
Sejtettem
marad ilyen akkor basszameg :)
Hát igen, most meg már muszáj lesz
alfahímrágcsáló
szerintem egy sima folpackkal ráhúzol 1-2 réteget az is megteszi!
Jól mondja az alfahímrágcsáló. Alatta van két sor üvegszövet, hogy legyen benne egy kis anyag. Csak két kis cafat karbonom volt, majdhogynem csak a szine miatt.
csak poénkodtam de hid el ha kurva jól nyomnám már milliomos lennék!