Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van egy 2003-2004 es gyári lámpám elfekvőbe ha érdekel. Ha érdekel meg tudunk egyezni mert feleslegesen áll csak nekem.
Nem ragaszkodok a gyárihoz sőt igazából mindegy is hogy milyen ha bele tudom faragni a pályaidomba, és miért is ne tudnám. Csak az a baj az íbéjjel hogy 2 hét minimum mire ideér, nekem meg tegnapra kellett vón.
Pl z750, versys, zx10-nek is jó lenne a hátsó lámpája.
Ha nem ragaszkodsz a gyárihoz:

http://cgi.ebay.co.uk/Kawasaki...
Kakasd. Twin motor. Postáznak is. link
Mondjatok már nekem bontót ahol elképzelhető hogy találok 05-06 636-ba hátsólámpát.
Ja és azt elfelejtettem írni ,hogy bazira jó árban dolgozik és nagyon de nagyon korrekt a Norbi.
Tomi hívd fel

Varga Norbert: 06-20/563-6484

hivatkozz Csincsi Zoltánra,hogy ő adta meg a számot ok.
.
Meggondolom crazy papa de te tudod a legjobban mikor az embert hajtja az adrenalin stb stb...
Szeva cbr1000rrracing adok egy tel számot Hívd fel oké .

Varga Norbert: 06-20/563-6484

hivatkozz Csincsi Zoltánra,hogy ő adta meg a számot ok.
Helo! Meg tudnád kérdezni a festődet, hogy mennyiért pingálná át az üléstakarómat zöldre? Köszönöm!
Errefuttya.
Meg jön az egyik cimbim aki még sose volt ilyen helyen, aztán majd most megmutatja.
Kis angyalbögyörőm , valamelyik hétvégét kérdeztem . Nóóóó szabi, csak hétvége a jó . Amúgy + mi van mostmááá jó a kaucsuk is.
Testzsírom, leghamarabbi motorolásom az júli 25 hétfő kákúcs. Eddig úgy néz ki de lehet még akkor se. Az után pedig aug 7 háring. De ez se biztos és vége is a nyárnak.
Motorolás jövő hétvégén?
Azé mert R2D2 és C3PO közös gyereke vagy.
mé?nem?én hosszabbat tudok rajta kerekelni
Nem tudom miért gondolod hogy hosszabb a tízes, pláne hogy a tengelytáv még rövidebb is. Ha a kényelmet keresed akkor GOLD WING!
Idén most használja a csávó. 2008-2010 ig állt. a csóka meg a kereskedés ahol volt egy darabig azt mondják nagyon szépen szépen szól a blokkja, persze azért mert elakarják adni, de majd a próbánál kiderül. reélem nem baszok rá ezzel a 6 os al basszot jól jártam pláne ha elviszik annyiba amennyibe kínáltam. A vétel meg kemény menet lessz mert leszedet velük az összes idmot meg mindent megnézek amit csak lehet egy szerelő haver társaságában.
Legfeljebb nem fog indulni. Szimeringek eldurranhatnak amint ráülsz. Ilyesmi. De ha egyéb baja nincs akkor az állás önmagában nagy kárt nem okoz.
ha csúszott is volna, levan szarva , a 6 ost is ugy vettem, és semmi nyoma tojok rá hogy nem gyári a szine a fidomon, ő annál szarabbul én annál jobban járok. Az gáz amugy ha 2 évet állt?
ezzel is egyet értek haverokéval mentem párat és ez a tapasztalat jött le nekem is. Nekem nem dominál a lóerő, csak a szépség és hogy kényelmesebben tudjak motorozni.
a fejidomra madarat fogott csak az van átfestve.nincs semmi bajom a 6 os al csak néha kényelmetlennek érzem a 2m em hez a 10 es legalább hosszabb kicsit. Meg nagyon jó árat adnának a 6 os ért.
Ezressel sokkal jobban lehet motorozni utcán. Nem kell állandóan forgatni ahhoz, hogy menjen. Szerintem.
Hát ha találsz törésmentes első generációs ZX-10R-t . 1,1-ért meg pláne.
miért akarsz tizedest? nagyon sok van még abban a 6osban meg ez sem régi neked nem