Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, megkérdezem őket, s ha ők is foglaltak, akkor zaklatlak telón
ha kijössz hozzám megcsinálom.vagy beviszed m3 ba..ott is elintézhető
Na, miután másfél hónap alkatrészre várakozás után végre múlt csütörtökön visszakaptam a motorom, most a lánc nyúlt szét
Vasárnap visszafelé jövet surrogó hangot vettem észre. A lánc olyan féloldalasan nyúlt meg, hogy egyik oldalon feszes, mozdítani alig lehet, másik oldalán viszont rálóg a lengővillára. Pedig még sprézve is volt a dög...

Külön üröm az ürömben, hogy péntektől hétfőig lenne kevés szabiim egyike...
Lánc-lánckerék holnapra már lesz, már csak egy szervizt kéne keríteni, de eddig akiket hívtam, legkorábban hétfőt mondtak... tippet tudtok adni, hogy hol tudnák ezt mondjuk még péntek délelőtt megcsinálni?
Kösz!
Mi az ráunt a brére?

Ja amúgy a 4.-ik oldalon van, de elég fasza, mintha keréken lenne
csajom kapott egy robottá alakuló tekergetős forgatós kawasakit...második este hogy ezzel játszik..valaki elvenné tőle?
mer má a 4.oldal
'1 k 200 felett 'a címe
Nem találom mire gondolsz. Dobj egy linket
a 3 .vidioldalon van egy kis "száálj velem"
Szerencséd volt basszus
Nem finom ám az infúzió.
az akadály?
szaladt oda bocsikáért esedezve igy nem basztam állon a sisakkal..full ő volt a hunyó.legszebb a dologban hogy előtte 3 perccel vettem le a kabátom és a protit mert "csak" hazagurultam a műhelytől
neked is van infóm.van másik helyem 5 tel olcsóbban kivitelezhető,ha még nem oldottad meg.
Drága Perec!majnem elfelejtettelek édes fiam.az az infóm van hogy buktás a dolog mert regadó köteles meg átépitési engedély meg vizsga a komócsyba..megafaszom... szerintem adjad elfele,segitek másikat venni.
Hola Mindenki,
eladó a Power COmmanderem AGO féle 4 térképes fullos-töltelékkel :)
Elvileg 2005-ös 636-ban volt, de kis melóval bármilyen 4 hengeres motorban működik...
Ára: 40 papír
mailben elértek, vagy Joe tudja a számom
Vagy csak kétszer akkora volt mint te
basszus, mindig ez van.

Pedig ebben a melegbe még a gumi is ragad rendesen.
Kúl! Akkor örülünk.
megvót .minden ok..összeállít ő egy audát.két nap várós.többit személyesen
...zsó, stájsz.... ?
ááá bazd nem tudtam felvenni a telót de közben megoldódott a problémám mert gyorsba találtam egy szerelőt de majdnem az lett a vége hogy elvittem majdnem hozzád!
Strici!
Te most szopatsz?mert akkor legyél szíves legalább tejszínhabot kenj a farkadra vagy mártsd málnaszörpbe,,vagy valami..vagy bármi....
Pedig a hétvégén szabin voltam
Baszus ez a hétvége örölök hogy ilyen rövid volt de mégis túl sok hosszú. Elindultunk mocizni lilafüredre megálunk a shell kuton a városba hoznak le bükkből egy zx-6r összezúza egy nyiregyi srác lefektette, egy órával rá haver törte össze magát, ugy néz ki két bordatöréssel megúszta , de a nap ugrott. A rendörök elmesélték 2 kanyarral fejebb egy nyiregyházi srác törte össze a másik ninját. Azutan a korházba pont akkor hoztak be egy 19 éves srácot az életbe nem mocizott csak simsonon, drága barátja kölcsön adta neki a Hayabusajat, rövidnaci pólóba nyomot egy kört ami 100m volt mind két keze könyökbe eltört és mintha a srácon sarokcsiszoloval mentek volna végig. Vasárnap Szlovákia Sirava kocsis kirándulás csajossal meg a haverokkal, uszkálás közbe elugrottunk az egyik multiba gumimatracért látjuk a 4 sávos uton egy halom törmelék füst valami folyadék az uton 4 mentőauto egy kocsi összetörve és egy motor az úton elfektetteve, két bicikli aztan látom két motoros bezsákolva...
Csak azért irtam hogy vigyázzon mindenki magára! Borzasztó látni ilyet!