Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mindenkinek van ám túramotorja mint neked! Majd ha veszel egy olyat mint a enyém akkor Te is leszoksz a túrázásról!
Úgy ahogy említetted Zdobrotka megtaláltam mindent a fedél alatt!Kitakaritottam frankóúl mert rengeteg olajsár volt benne.Bal vagy jobb menetes a kislánckerék rögzítő anya?Megfigyeltem,hogy kétféle kulcsnyilása is van egy 27-es és 32-es.
hol taálkozzunk majd? annál többt ugyse kell mennem mint brnoba meg haza egy nap! Majdnem meghalltam már hazfelé:)
Pá-pá-párám!
Telnek múlnak a hetek!
Lassan jön a jóidő és mehetünk együtt motorozni.

Jövőre nincsen ám ilyen bizbasz kifogás, hogy őőőőőő nekem sokat kell ahoz mennem.
Szeretsz motorozni?
Akkor seggeljél egy órát rajta.
De-de hiányzik pont azért kérdeztem. Találtam eggyet de az zx9-es-é,meg a fej idom miatt is kérdeztem.
De hiányzik neki róla azt már én is kiszurtam! Meg tuti hogy nem egyezik vmibe biztos eltér meg szerintem szélesebb is a 9-es
hali
szerintem Go nem egyformák az idomok. Biztos hogy nem stimmelnének!
a te gépedről nem hiányzik a ram air belépő?
nem is azt akarjuk csak modntuk hogy együtt pályán nem tudunk menni csak ha a kezdők között mész
Nem hinném, hogy a ZX kupát kéne kivárnotok egy Hringes összeröffenésre.
Kérdésem lenne. Még pedig az,hogy Van-e külömbség a 01 ZX6R és a 01 Zx9R idomok és más hasonló cuccok között. Nem hülyültem meg csak ahogy nézem a motorokat és számomra nem tűnt fel semmi külömbség.

Üdv:GO
Ja talizunk a parkolóban oszt utánna megnézzük,hogy hogy áll fent a dobogón ddt500 a befutót követően .
Ja max majd a kezdőcsoportba! Mi nem álltunk ám a dobogon :)
De a parkolóba találkozhatunk :)
Majd a ringen találkozunk. Úgy is odavalók a mocik.
Szerintem magyarország nem olyan nagy, hogy ne lehessen összefutni egy talira! Egy helyet meg kell beszélni meg időpontot és ott ütközni akkor!
De ehez jópár embernek kell jönni-e, nem kettő meg három!
Hát igen LeiBing igazad van ez tényleg jó csapat csak az a baj,hogy bazi massze laktok és nem tudunk személyessen talizni . Én nem gondoltam volna,hogy ennyire segítő késsz mindenki . Úgyhogy örülök ,hogy köztetek lehetek mégha csak ebben a formában is .

Üdv mindenkinek:Go
Go:
Örülök, hogy nem gsxr-t vettél! Minenkinek az van! Meg akkor nem lehetnél ebbe a jó "csapatba"


Ez nem traktor!
Ladába,Skodába igen!Ezekbe !
Felejtsd el!
Hello Emberkék!
Van itt élet, még a hideg ellenére is! Egy kérdés! Ki mit szól az ilyen olaj adalékokhoz? Prolonng...stb....érdemes, vagy semmi jelentősége? Nem mintha nagy szükség lenne rá, de ha jobb lesz a vas ezektől, akkor miért ne.....
Zoli Augusztája nagyon szép, én egyetlen egyszer találkoztam szembe a saját motorommal idáig, gondolom ott még ennyire sem áll fent ez a veszély.
1 éve amikor vettem a mocit Debrecenből, patent állapotban volt.
El is gondolkodtam, :
1. tényleg hibátlan a moci.
2.a csávó az év szinésze...
Az 1.-s pont jött be.....
Igaz,csak nekem állványon volt.
Én meg ráülök a motorra, behúzom az első féket, egyesbe teszem és szólok faternek: tekerheted.