Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát akkor csak azt tudom mondani, hogy többet ne forduljon elő mert nem leszünk jóba

motort meg csináltasd meg és megveszem occsón
Hát figyi. Pénteken még 1-2 fokkal hidegebb is volt és akkora faszságokat úsztam meg, hogy hihetetlen. 2:02 simán. Most meg kimegyek és a 2-ik kanyar előtt paff. Nem a gumi hibája volt az fix.
hát már csak azért is fura ez, mert azt hiszem te mondtad, hogy ezzel a gumival nagy hülyeséget kell csinálnod, hogy elmenjen alólad
Szerintem azért hideg aszfalton nem olyan megbízható, vagy inkább átbaszósan viselkedik
Nem tudom. Gumimelegítőm volt bár ki be dugdosták ott a hosszabbítót. Nem húztam akkora féket szerintem. De ezek szerint még is.
Idén sem estem el. Szombatig.
Ennyi sponzor után,má Én nem is kellek
de itt a forumon is megtalálod FANO nickel.
A te 636-odnak milyen a kipuf felfogatása 3 csavaros, mert ez olyan.
Holnap melóhelyen megkeresem a srácot és rákérdezek.
De egy titán dob volt csak nekem jobban tetszett a karbon gpr-em
Milyen pontosan? Lehet érdekelne!
Én tudok egy elado arrow-ot ha még megvan a srácnak, ha érdekel holnap megkérdezem neked.
Asszem 50 volt legutóbb az ára, rá is próbáltuk az enyémre, de nekem nem tetszett az enyémen így maradt a GPR
Jól van na!

de igazából mi történt hideg volt a d211-nek, vagy mi miatt indult el az eleje?
Joe koma! Van valami ismerősöd aki jóárasított kipufogókat árul? Lehet használt is! Leo Vince,arrow, akra érdekelne elős körben! Itt az apróban találtam egy srácot hétvégén lehet felugrok a nagyvárosba körülnézni!
szerintem ne csináltasd meg..évkezdésnek ugyis mindig elesel ,azt mondtad..
Ja és köszi de most már elég a sok jobbulástból.
A mocit mindenképpen megcsinálom mert hát végül is nem nagy a kár. Aztán a többi elválik tavasszal.
Akkor rendben, nem leszel már csúnyább

jobbulást

Mocival mi lesz? Ideje újat venni a következő szezonra
Nekem is fel volt akasztva plusz gipsz!Meg 4 hónap gyógyulási idő! :|

Viszont a fejem még rottyon van! :| :D

Jobbulást ddt!
Fel van kötve a karom.
a nyakadhoz
mittom én mit szoktak ilyenkor tenni, de rögzíteni kellene, hogy ne legyél kvazimodó
Hogyan?
és mi lett a kulcscsontoddal, gipszelték?
Kicsit.
Tibikém, mi a helyzet, jobban vagy már?

ennek a motornak meg power tapet és már is fasza nem kell itt csicsázni

Neked meg mielőbbi gyógyulást!
Ok csak nagyon itt a szezom vége.