Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem sokat tudok róla, nem igazán találkozunk mostanában.

Megcsal azzal a nővel.
, , , , .
egyedi színnel Kóbászzsírmetál
lesz olyan? "Eladnám megkímélt, garázsban tartott, pályát soha nem látott motoromat..."
Az aki majd megveszi a perec narancssárga szörnyét

Tényleg Muja, mi van ezzel a buzival, lelépett mint kurva a heverőről
Így mindjárt más
Amúgy nincs a deknin,teleszkópszáron , leömlőn semmiféle hiba szerencsére Ezeket szem előtt tartottam vételkor. De igen, én is inkább hibátlant vennék, hisz ki akarja azzal kezdeni a motorvásárlást, hogy szétszedi és lefújatja. Ebben igazat adok
Szép estét!
Én ne az vagyok aki megijed egy vázcserés géptől. Én is cseréltem már motorban vázat..... Kettőben is....(fasz perec ). Úgy vettem meg ezt a motort, hogy tudtam róla, hogy hengerfejet cseréltek rajta. Mindenkinek azt mondom, aki egy de vázcserén okoskodik, hogy ki nem szarja le, fő, hogy ki lett cserélve. Az én gondom amiről beszélek hogy alap hibátlan ilyen évjáratot már lehet egy milláért venni. Én az a típusú motortulajdonos vagyok, aki képtelen elviselni egyetlen kiégett ledet a hátsó lámpában, egy karcot a felnin. Amikor megveszek egy "törött" motort, tudom jól, hogy lasznek rajta olyan dolgok amiket egyszerűen nem éri meg megcsináltatni( hosszú mély horzsolás a telószárban, apró horpadás a deknin, kicsit feszülve rögzített leömlők....stb. Egy törött sohasem nem lesz egyenértékű egy sérülésmentessel. Nem csak műszakilag de esztétikailag sem.
Ezzel nem azt mondom, hogy szar az a motor.Sőt, ha lenne nyolc kilóm és nem lenne gépem inkább ezt venném meg a műszaki fejlettsége miatt , mint egy sérülésmentes 2002-est. Csak azt mondom, hogy magamfajta szőrözős, csak minőséget és hibátlant vagy semmit embernek mint én nem olyan akciós ez az ár.Én személyesen és nem mondok semmi rosszat a motorodra! sosem vennék még egyszer ütött-kopott darabot. De ha valaki megvenné tőled, véletlenül sem mondanám, rosszul tette, hogy megvette és azt sem, hogy drága volt.
Ha ráköltöd amit kell, akkor sem tartasz ott mintha hibátlant vennél
De persze, ezzel foglalkozni kell kicsit és vázcserés volt, amitől sokan megijednek.
Vázat cseréltek benne.
Az lenne a baj, ha nem cserélték volna nem?
Egyébként vázcsereberélt esztétikai bibirnyákos darabért ez egyáltalán nem tartanám akcikósnak.Ha ráköltöd azt amit rá kell költeni, vehetsz egyet amire nem kell költeni. Monnyuk az enyém full hibátlan, még esztékikati hiba is csak két karc van rajta, (meg szövetig kopva a hátsó gumi, a fékbetétek már nem fognak, a lánc meg recseg mintapicsa), de többet kérnék érte mint egy milla. Ez nyócé nem nagyon max akkor ha nem akarod megcsináltatni.
Te egy odaadó félisten vagy.
tunderlalaboss@gmail.com
Dobj egy e-mail címet és küldök.
Első sárvédő műanyag hegesztve lett. Ez meg a műszerfal tartó konzol lett javítva. Minden más cserélve.
matensr-f!

Küldenél egy pár képet a mociról? Különösen az első sárvédő és a hibák érdekelnének. Illetve hogy ugye nincs semmi olyan baja amit eltitkolsz?
Tudod szkáccs értetek mindent , .
Csak szólj ha elszántad magad oké ...................na jó egy kicsit fájni fog de majd megszokod na , , .
hát jó... majd meglátjuk
Ezt még nem tudom. Tavasszal akarok rá csináltatni kipufogót, lefújatni, lepapírozni rendesen, ha megmarad. Vannak vele terveim, csak nagyon kéne egy kocsi sajnos...
és meddig lesz eladó?
Az én kezem is remeg. De csak a jobb, de az néha mint állat. Prof. DR. MR. Goo
Fúú de pihent.
Akkor várhattok
800az ára, egy forinttal sem kevesebb.
Tavasszal nem lesz eladó, mivel a tél miatt kell autó.
ez az epekő is egy fax név...
epekő?! nem, nem kő!
Szasztok

szkráccs megcsinálom én neked vazze altatás nélkül is most vettem új pengét a tapétavágóba bakker visz mindent mint a piros hetes de van modellező szikém is , , .
Bebaszunk aztán te bekábuló nekem meg meg lesz a célzó vizem legalább akkor nem fog remegni a kezem , , ,
Biztosan csak átmeneti és természetes a fájás nem? Semmi, nem vettem még.
hát ezek buzik... de amúgy lehet nem sokat vesztettél... műtét előtt csak kicsit fájt a hasam. most kurvára.
Amúgy mi a kotta a mociddal?