Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ettől paráztam én mindig mikor gyakoroltam kerekezni. Meg sokszor már az emelkedés pillanatában kezdett szitálni a kormány az is fosatott.
eladó egy ÚJ, sötétkék színű, integrált indexes hátsó lámpa ZX-6R 2005-2006, ZX-10R 2006-2007, Z750S típusokra. E-mailben (szr.3.14@gmail.com) lehet licitálni egy hétig. Aki a legtöbbet kínál érte, viheti.
Így esti műszakban jó volt olasbvni a beszámolókat! Joe,ddt hajrá a holnapi futamho
csak 2004es kell. a 2005ösnek olyan küllős felnije van mint egy biciklinek
sőt 900 ért 2005 öst kapsz. http://www.kepesmotor.hu/kawas...
na ez az. és itthon is szokott lennü külföldi papiros '03 - '04-es ninja 800 - 900 ért
Én is ezt néztem... 3000 ójróig érné meg kint venni mert úgy olcsóbb... az felett már egy árban van az itthoniakkal csak még + rájön majd a regadó ha valamikor forgalomba akarom helyezni... a magyart meg max kivonatom a forgalomból
bazzeg ha nekem is a seggembe lenne a pálya akkor kitolnám a pofám, még talán sört is hoznék, de így esélytelen 200 km-ről

http://youtu.be/nMk_sjoUMqc meg lenullázta a nijat[/L] kell az egykerék
merőigyszeretbazmeg
hónap gyüjjetek
mé itatod le úgy hagyja magát

http://youtu.be/wBqWCESHWJA meg csak úgy mert sok benne a kawa
hát a mai ring...
eccecsak kinyitott a büfé..melegszendó sűtkrumpli gulyás meg rántott hús ubisali,,mindenvót..kinn a molon egy fekete haju gáré dolgozott.semmi extra csak mondom.gázra jött kerékre egyben.is.gyümülcsteát ittam-jó volt.most nem azt iszokmár.felvettem én is egy fölsőt,de Tibi tényleg mint Scipio a csillagokháborújából bazmeg de tökre..arany ruha kéne neked má csak Tibikém.azzal 1.59 is menne merannak kicsia surlódási együtteshatólya.együttes --érted egyberészes.ha az utsó versenyen sérted fel a szád szélét,megkarcollak a bicskámmal ,nehajcsadmár megint annyira az időt én például gecirejól sodródott kifelé az hátullya...Sanyi ezt úgy mondaná üvegtigrincsbe:a poppshiját.
no meg antihipphopp:no hát...szokom még ezt az uj takti..illletve teknikát..nalátjátok..ilyen vót ma ring..motoroztunk jól éreztük bebaszunkvagy nem deazbiztos..és olyan a váltó appám álom..sosenemvótmégilyenlyó .lehet váltani meg van fékk is.holnap 40en rajtolunk a rajtrácsról..aki közeljön azt felrugom a gecibehogy ne kelljen leelőzni..rántotthust meg neegyeek a büfébe..mernemjó.teát azt ..az jó..
gumiapám ugy tapadt---megsecsuszott1x se soha..
hideg vót?ma?februárban milyen hideg lesz..oszmajakkó sirhattok hohy motorozni se lehet meg legyenmá 15 fok..itt van vazze annyi van ..hámiabaj?semmisejónektek.papirkutyák..megyek iszommég..jolleitatomakedvesem
hónap verseny evribádi
hááát.... szerintem ennyiért itthon is kapsz. Nekem csak ez tűnt olyannak ami jó árba van, de ez ezres
Kihíztad Tibikém a rucidat
A mai nap egy kínszenvedés volt. Ugyebár ma volt két szabadedzésünk. A hideg az egy dolog. A ruhám alá nem fér be még egy felső de én azért felvettem és alig fértem el benne. Első felmenetelbe két darab 2:02.1 a végén. A gumi frankón alig melegedett meg. Hátulja csúszkált az eleje nem. Oncsikot azért lenyomtam mint a szél.
A második menetbe (17:30-kor kezdődött) olyan szinten bénáztam, hogy hihetetlen. 4 pályaelhagyásom volt. 2X a cél végén (semmi extra), 1 Mansell (brutálul átugrattam a műfüvet), 1X meg az Uszodában leszélesedtem de elég furán. Talán kicsit későn borítottam és ahogy sodródtam már éreztem, hogy sok lesz. A kanyar 2/3-ig kitartottam de amikor már csak 1m volt a műfű beleállítottam és satufék. 1 tized mp-ig láttam magam előtt, hogy belekoccolok a falba de aztán megálltam előtt fél méterrel.
Aztán még egyszer majdnem elszálltam a sikánban de azt is megúsztam. Nemtom mi volt biztos a hideg. Azért a 2:02 itt is összejött. Ha holnap is ezt csinálom nem lesz 00.
A végén láttam egy suzukit a gyors balos bukóterében elég rendesen megzúzva.
Mennyire gond ha lassan 2 hete áll a motor úgy a garázsba hogy a deknik nincsenek rajta mert festés alatt áll!?
Amit belinkelt ICEcube van egy kettő motor ami jónak tűnik de, lehet hogy csak képen jó ki tudja .
Szeva válaszoltam.
köszi
csá Strici. Tudsz valamit a cucokról. már majd kibujok a börömböl. Alig várom hogy megjöjjenek.
lajos.koves@hotmail.com

Többieknek este megy majd mail!
strici...kéne értekeznünk szükségem lenne a segítségedre
Janou84,itt körül tudsz nézni...
www.motoscout.de
namilyenöreg?