Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a szakmai hozzáértést,mindenképp megcsinálom Égni semmikép nemszeretnék
csajommal beszéltél kötsög
az idom alsó felfogatását hézagold ki a csavar alá néhány mm-rel,ez már 1 cm es hézagot jelent a kipunak..ez elgendő hogy átjárja a levegő és ne gyulladjon ki a célegyenesben mint tavaly az enyém
Én vmi olyasmira gondoltam amit az idomra kell ragasztani ilyen öntapados fólia.hm
köszi a hozzászolásod,reggel gyors lekapom és megis csinálom, délután letesztelem a hungaroringen remélem nemlessz égő
Merre mész? hol talizunk? ja és mikor? szerintem ha nullás környékén onyan 12-felé össze futunk az jó?! Na vállaszoltam minden kérdésemre
Lehet venni hovedo bandazs anyagot, ami learnyekolja az idomot (az idomra kell ragasztani belulrol), az alkatreszeknel szokta hirdetni valaki.
( ne a kipufogot burkold be, mar olyan otletet is lattam)
Sziasztok! Pályaidom került a motoromra és az alsóidom ahol a katalizátor van rohadtul felmelegszik talán hozzáis ér! valaki tudna mondani vmi okosságot?, attól félek h kigyullad v mitomén
Holnap indul a cucc! Ma este még ha lesz erőm dobok rád egy mailt!
Strici:

Megjött a pénz, köszönöm!
Azt hittem valami nagyon dúrva vadállat hangod lesz a telefonban! Ha kell valami számom tudod

Mellesleg faszán behajtott elénk egy autó!Leszarja hogy záróvonal van őőőő vagány! Jól szájbabasztam haver motorján néhány karc meg a lábammal letörtem az első lököst a kocsiról!
nekem egy belépő kódozat kellene s.o.s mert kérdezni kéne valamit az eladótól..mivel 1 óra mulva lejár a dologság....STRICIIIIIIIIIII
asszem nem muszáj hozzá paypal, lehet banki utalással is csak PayPal-al hamarabb ott van a pénz.
Strici!
te tudsz vásárolni e-bay-ről?van paypalod?
11-12-13körül.de inkább 11-12
Csá! mikor akarsz menni? lehet mennék de csak lehet még nemtudom 100%-ra. Estére többet tudok majd.
Megérett két nap kemény munkája!
Joe: Siker. thx az utbaigazitast. Viszont 1-2 csavar feje meglett eroltetve abbol majd szerintem veszek ujakat.
királyság ,majd holnap megköszönöm .
ja az más . most voltam Vácon meg a 2esen csapatni ,mikor nem járnak ott kamionok ?
legkésőbb holnap délutánra tudom megmondani!
minnyáminnyá